Kontaktujte nás zde
Novinky 31. května 2022

Nacvakávací patky: Cvak, a je to!

Když jsme se domnívali, že montáž stolních rámů už nemůže být jednodušší či rychlejší, docílili jsme dalšího usnadnění nacvakávacím systémem patek, které tvoří pevnou základnu nových výškově nastavitelných kancelářských stolů.

 

Cvak! Nejrychlejší pohyb, jaký můžete provést

Vědci nedávno zjistili, že lusknutí prstů je nejrychlejším pohybem, jehož je člověk schopen – je 20krát rychlejší než mrknutí oka. A ačkoli si neděláme žádné nároky na nové rychlostní rekordy – je to zhruba tak dlouho, jako trvá montáž jedné z našich nacvakávacích patek.

Žena luskající prsty.
 

Zlepšujeme život dokonalejšími řešeními

Od uvedení našeho prvního kompletního elektricky výškově nastavitelného systému pro stoly v roce 1998 vyvíjejí konstruktéři a technici společnosti LINAK nové systémy s cílem zlepšit život zákazníků či koncových uživatelů. S novými nacvakávacími patkami se nám opět podařilo to nejlepší ještě více vylepšit díky intuitivnímu a pohodlnému řešení montáže patek bez použití nářadí.

 

Plná kompatibilita pro maximální flexibilitou designu

Nacvakávací patky jsou kompatibilní s kruhovými, obdélníkovými a čtvercovými profily trojdílných sloupků DL6 PLUS, DL11 PLUS, DL19 PLUS, DL21 PLUS a s obdélníkovými či čtvercovými nohami pro systém Desk Frame 2. Patky jsou k dispozici ve dvou délkách: 710 a 560 mm a ve třech barvách: bílé, šedé a černé.

Nacvakávací patky v délkách 560 a 710 mm v bílé, šedé a černé barvě, nacvaknuté k nohám stolu. Hodí se pro obdélníkové, čtvercové a kruhové profily podnoží.

 

Vše je správně hned napoprvé

Nacvakávací patky jsou třešničkou na dortu již tak velmi zjednodušeného a snadno proveditelného montážního procesu a dokonalým doplňkem naší nové řady zvedacích sloupků DL PLUS™ High-speed. Je také ideální pro naše kompletní rámová řešení Desk Frame 1 a Desk Frame 2. Jediné šrouby, které potřebujete, slouží k upevnění stolové desky. Zbytek práce je jen lehké „doražení“, „zacvaknutí“ – a stůl je připraven. Rychlý a snadný způsob, jak k novému stolu k sezení/stání připevnit pevnou základnu.

Patku nacvaknete na nohu stolu. Kompatibilní s kompletními rámovými systémy Desk Frame 1 a Desk Frame 2 pro elektricky nastavitelné kancelářské stoly.

 

Malá kancelář – domácí kancelář – jakákoli kancelář

Nová nacvakávací koncepce navržená s ohledem na zákazníky z malých a domácích kanceláří nabídne vašim klientům velmi jednoduchý způsob, jak bez použití nářadí pevně a bezpečně připevnit patky k novému stolu. Žádný problém – stačí nacvaknout.

Dovolíme si tvrdit, že udělat chybu je prakticky nemožné – celý postup je jednoduchý jako lusknutí prsty.

Fotokoláž nastavitelného kancelářského stolu umístěného v domácí a malé kanceláři.
 

Přečtěte si více o širokém sortimentu patek DESKLIFT™ a našich rámových systémech pro kancelářské stoly.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás