Kontaktujte nás zde
Novinky 24. března 2021

LINAK otevírá novou továrnu v Thajsku

Abychom uspokojili rostoucí poptávku po vysoce kvalitních řešeních pohonů a zintenzivnili svou globální přítomnost, otevíráme nyní v Thajsku novou továrnu a distribuční centrum o rozloze 12000 metrů čtverečních.

LINAK APAC. Budova o rozloze 12000 metrů čtverečních plní výrobní, logistické a administrativní funkce.

Počátečním zaměřením bude podpora produktů DESKLINE v regionu APAC a USA. S rostoucí poptávkou a přidáváním nových produktů plánuje společnost LINAK postupně rozšiřovat dostupnost lokálně vyráběných produktů po celé Asii. První pohony určené zákazníkům opustí výrobu během 1. čtvrtletí roku 2021.

Poloha v provincii Chonburi (100 kilometrů jihovýchodně od Bangkoku) je ideální, neboť se nachází v blízkosti důležitého přístavu a mezinárodního letiště v Bangkoku. Kromě toho je region  také sídlem řady dodavatelů automobilového průmyslu a dalších vysoce technických odvětví – díky lokální výkonné pracovní síle s rozsáhlými technickými dovednostmi.

Kurt Lorenzen, generální ředitel LINAK APAC

„Továrna LINAK APAC je důležitou investicí na asijském trhu.“  Pevně věřím ve filozofii blízkosti zákazníkům. Naše schopnost dodávat konkurenceschopné produkty s krátkými dodacími lhůtami je její významnou součástí.“

– Kurt Lorenzen, generální ředitel LINAK APAC

 

Továrna v Thajsku je založena na stejných principech jako ostatní továrny LINAK v Dánsku, USA, na Slovensku a v Číně. Využitím nejnovějších výrobních technologií, štíhlé výroby a neustálého zlepšování procesů poskytujeme vysoce kvalitní pohony a spolehlivý servis co nejblíže zákazníkům.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás