Novinky 18. března 2021

Nové kompaktní stolové podnože vnášejí ergonomii do menších prostor

V situacích s kritickým nedostatkem prostoru zvyšuje nová elektrická podnož Desk Frame 1 Compact díky svým skromným nárokům na místo potenciál využití v menších místnostech. Tento nový přírůstek v řadě Desk Frame 1 umožní montáž stolních desek až do 1 metru a nabídne dokonalé řešení pro domácí kanceláře či prostorově stísněnější pracovní prostředí, jako jsou kiosky, hotelové lobby, knihovny nebo vzdělávací instituce.

Kompaktní stolní rámy LINAK

Kompaktní stolní rámy LINAK

Kompaktní stolní rámy LINAK

 

Stejné výhody, nové proporce

Nastavitelná kompaktní podnož Desk Frame 1 edice Compact (vhodná pro stolní desky od 100 do 130 cm) nabídne zaměstnavatelům možnost poskytnout stejnou míru ergonomického pohodlí, jakou si jejich zaměstnanci užívají v zaměstnání – v kompaktnější verzi vhodnější do prostředí většiny domácích kanceláří.

Desk Frame 1 usnadní vám i vašim zákazníkům vytvoření dokonalého řešení stolu, jež ocení každý koncový uživatel. Pomůže zlepšit pracovní podmínky i zdraví kancelářských pracovníků – ať už pracují ve firemní kanceláři nebo z domova.

Kompaktní stolní rámy LINAK
 
 

Sledujte balík, rozbalte jej a můžete začít

Pohotově doručené a snadno sestavitelné stolové podnoží Desk Frame 1 vám umožní svižně jednat a využívat příležitosti současných měnících se trhů. Flexibilita a ergonomie designu získávají význam ve světě, kde se práce z domova rychle stává běžnou formou.

Firmy zjišťují, že za blahobyt svých zaměstnanců neodpovídají pouze v podnikových kancelářích, ale rozšiřují odpovědnost také do domácího pracovního prostředí. Čím více času pracovníci stráví ve špatných domácích pracovních podmínkách, tím vyšší bude riziko dlouhodobých zdravotních problémů. Zaměstnavatelé tedy musí zkoumat možnosti, jež by zaměstnancům poskytly lepší řešení ergonomického nábytku.

 

Stolní rám Desk Frame 1 Compact – dokonalé řešení pro domácí kancelář

Desk Frame 1 edice Compact nabídne rychlé a snadno implementovatelné řešení nastavení výšky stolu pro vzkvétající trh práce z domova – bez kompromisů v designu či kvalitě.

Znamená to, že můžete nabízet tytéž podmínky, jaké koncoví uživatelé vašich zákazníků znají ze zaměstnání, avšak s proporcemi vhodnějšími pro prostředí domácích kanceláří.

Kompaktní stolní rámy LINAK
 

Vytvořte stůl s flexibilní podnoží

Edice Compact navazuje na dobře známý koncept DF1 , jenž vám umožní využít většinu našeho produktového portfolia DESKLINE k vytvoření vlastních jedinečných stolů.

Zkuste zkombinovat horní rám LINAK Kick & Click™ , DESKLIFT™ SetPack (obsahující dva zvedací sloupky, kontrolbox, ovládací panel a kabely) a sadu DESKLIFT™ Feet. Pak už jen stačí přidat stolovou desku podle vlastních představ. Možnosti jsou prakticky nevyčerpatelné.

Rozšířenou řadu horního rámu Kick and Click s novou edicí Compact nyní tvoří:

  • NOVÉ ŘEŠENÍ Kick & Click Adjustable Compact: Vhodné pro stoly od 1 000 do 1 300 mm
  • Kick & Click Adjustable Standard: Vhodné pro stoly od 1 400 do 2 000 mm
  • Kick & Click Fixed: Pro stoly 1 200 mm
Kompaktní stolní rámy LINAK
 
 

Jistíme vám záda

Partnerstvím se společností LINAK získáte podporu na světové úrovni a špičkovou kvalitu. Díky 30 místním prodejním kancelářím rozumíme vašemu tržnímu prostředí. Podělíme se s vámi o odborné znalosti založené na globálních zkušenostech a zachováme konkurenceschopnost i modernost vaší společnosti. Kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK zde.

 

Brožura Desk Frame 1
– prozkoumejte kompletní rámový koncept LINAK „Desk Frame 1“ – vše, co potřebujete k sestavení elektrického stolu k sezení/stání. Koncept tvoří tři sady: Kick & Click™ (horní rám), DL SetPack (obsahuje zvedací sloupky, ovládací panel, kontrolbox a kabely) a DL Feet.

Online magazín

 
 

 
Neřešte jen kancelářskou ergonomii

Neřešte jen kancelářskou ergonomii!
Nové okolnosti řadu z nás přinutily vyměnit kancelářský stůl za kuchyňský. Ačkoli nás globální události snad brzy přesunou zpět na pracoviště, práce z domova v nějaké formě pravděpodobně přetrvá. Dr. Mark Benden a Martha Parker z centra Texas A&M University Ergo Center nabízejí spoustu tipů a triků osobám čelícím výzvám práce z domova nyní i v nepříliš vzdálené budoucnosti.

 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.