Kontaktujte nás zde
Novinky 1. prosince 2020

Bez ostychu můžeme prohlásit, že právě představujeme nejzajímavější letošní novinku v oblasti zvedáků pacientů

Nová generace systémů LIFT od společnosti LINAK posouvá výkon na vyšší úroveň. Systémy jsou zevnitř i zvenčí přepracovány a nabízejí snadnou ovladatelnost, funkčnost i eleganci. Design produktové řady LIFT je jednoduchý, kompaktní a přehledný.

LINAK LIFT50™ – zdravotní sestra

Nové řešení LIFT™ – blýskněte se svým příštím projektem.

Vylepší vlastnosti vašich budoucích projektů zvedáků pacientů

Design je více než jen dobrý vzhled. Snažíme se vyrábět produkty, které se snadno čistí, jsou přehledné a lehce se obsluhují. Design bez lidského dotyku nic neznamená. Vítá vás řada LIFT™ navržená s ohledem na pečovatele.

Jednoduché a funkční

Ergonomický design ke snížení námahy a fyzické náročnosti každodenních úkolů. Díky zjednodušenému vzhledu a praktickému, snadno použitelnému rozhraní vám nová řada LIFT™ usnadní obsluhu.

Bezpečnost díky ochraně

Dodržování hygieny je v omezování rizika infekce zásadní. Nemocnice a pečovatelská zařízení hledají řešení, jež budou nápomocná i do budoucna. Abyste zákazníkům pomohli v každodenním boji proti bakteriím, můžete nyní navrhovat zvedáky pacientů odolávající i velmi vlhkým podmínkám. Řada LIFT™ s krytím IPX6 vám umožní konstruovat zvedáky pacientů odolávající velmi silným proudům vody tryskajícím z libovolného směru.

LINAK LIFT50™
 

Funkce turbo-boost

Čas má pro zaneprázdněné pečovatele velkou cenu a bude lépe, investují-li jej do péče o pacienty a nikoli do zdlouhavého nastavování potřebné polohy zvedáků. Začleněním funkce turbo-boost se pracovní postupy zrychlily, aniž by došlo k ohrožení bezpečnosti.

Připraveno pro komunikační příležitosti budoucnosti

Využijte místní programování budoucích aplikací. Díky softwaru SoftCon2™ může se zařízením LINAK® dálkově pracovat technik, jenž dokáže doladit a přizpůsobit software v reálném čase, zatímco sledujete a testujete výsledek ve vlastní dílně či laboratoři. Bezdrátové ovládání a rozhraní Bluetooth® otevírají dveře nadcházejícím funkcím, jako je výměna dat či servisní služby. Budete tak připraveni k dalším krokům na své digitální cestě.

Udržujte náskok

V proměnlivém světě se musíte neustále činit, abyste si uchovali náskok. Společnost LINAK nabízí jako hlavní a největší poskytovatel systémů pohonů desítky let zkušeností a odborných znalostí v oblasti zajišťování pohybu. Naše řešení s přidanou hodnotou připravují zákazníky na výzvy zítřka prostřednictvím flexibilních inovativních systémů, díky nimž budou vždy aktuální a s náskokem v aspektu efektivity, spolehlivosti a uživatelských zkušeností. Pokračujte v pohybu se společností LINAK.

LINAK LIFT50™ – zdravotní sestra

LINAK.com/LIFT

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás