Kontaktujte nás zde
Novinky 26. května 2020

Vícetlačítkové ruční ovládání HB190 je ideálním řešením pro pokročilý pohyb

Společnost LINAK představuje zcela nové ruční ovládání, jež mimořádným způsobem usnadňuje zvládání složitých pohybů polohovatelného zdravotnického vybavení. Ovladač HB190 je vybaven 19 tlačítky, 21 LED kontrolkami a řadou užitečných funkcí, které lze snadno obsluhovat a ovládat.

HB190

Moderní lékařské vybavení často obsahují polohovací systém složený z několika pohonů a dalších funkcí. Vzorce pohybu, například u operačních stolů nebo nemocničních lůžek, mohou být poněkud složité a spokojenost pacientů nezřídka závisí na rychlém a přesném polohování.

Nové ruční ovládání LINAK® HB190 nabídne zdravotnickým pracovníkům rychlý, logický a ucelený přehled o nejrůznějších možnostech pohybu aplikace a mnoho dalších funkcí.

19 tlačítek a 21 LED kontrolek
Ovladač HB190 je navržen tak, aby uživatelům zajistil navigaci ve všech možných pohybových vzorcích aplikace s minimálním úsilím. 19 tlačítek, 21 LED kontrolek a intuitivní ikony pomohou uživatelům v rychlé aktivaci požadované činnosti a účinně zvýší pohodlí pacientů i efektivitu personálu. Rozložení lze přizpůsobit, aby vyhovovalo vaší konkrétní aplikaci.

Zvýšení bezpečnosti v okolí aplikace
U zdravotnických aplikací vybavených akumulátorovým řešením je k zajištění plné funkčnosti při přesunu aplikace ovladač HB190 vybaven indikátorem stavu akumulátoru. Připomene zaměstnancům výměnu nebo nabití akumulátoru ještě před přesunem pacienta. Zaměstnanci také mohou pracovat pohodlněji – bez obav z klopýtnutí o napájecí kabely a se zachováním plné funkčnosti zařízení.

Užijte si ruční ovládání budoucnosti
Důležitost dobré hygieny zůstává ve zdravotnictví nadále prioritou. Právě proto je řada produktů LINAK vybavena krytím IPX6 Washable DURA™, jež ošetřujícímu personálu umožní opakovaná mytí celé aplikace horkou vodou se silnými čisticími prostředky. Mezi takové výrobky se řadí i nový ovladač HB190, jenž spolupracuje se všemi omyvatelnými systémy LINAK OpenBus™. Dodává se také s vyměnitelným kabelem a magnetickým zámkem umožňujícím ošetřovatelům aktivovat funkce jinak uzamčené pro zamezení nechtěnému pohybu. Toto ruční ovládání budoucnosti je navrženo a vyrobeno s cílem zajistit dlouholetou funkčnost.

Chcete-li se dozvědět více o ovladači HB190 nebo o řadě příležitostí nabízených systémy pohonů OpenBus, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.   

 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás