Kontaktujte nás zde
Novinky 20. března 2020

Kontrolbox CO53 obohatí vaše zdravotnické vybavení o další sběrnicový port

Společnost LINAK® nyní představuje 5kanálový kontrolbox se dvěma porty OpenBus™. Zákazníci tak mohou své aplikace obohatit o další funkce/příslušenství, aniž by museli přidávat modulární propojku (MJB).

Kontrolbox CO53 obohatí vaše zdravotnické vybavení o další sběrnicový port

S rostoucí inteligencí lůžkových systémů ve zdravotnictví lze přidávat další vlastnosti zlepšující pohodlí a více funkcí ke zvýšení bezpečnosti. Některé z nich jsou plně digitální díky řešením OpenBus™ nabízejícím celou řadu možností s přidanou hodnotou. Jiné však budou potřebovat jen několik z nabídky mnoha možností. V takových případech jsou zapotřebí přizpůsobitelnější produkty.

Jednotka CO53 má tak trochu z obou oblastí
Díky pěti plně funkčním kanálům je kontrolbox CO53 určen pro aplikace potřebující zajistit pohyb několika součástí. Aby mohli výrobci OEM vybavit aplikace dalšími funkcemi, byly přidány dva porty OpenBus™. Získáte tak možnost využívat dva inteligentní ruční ovladače nebo jeden ruční ovladač a např. ošetřovatelské ovládání ACC nebo ACO. Můžete také přidat podsvícení lůžka nebo jiné z mnoha dalších příslušenství LINAK®. Volba je na vás.

Zamezte nechtěnému pohybu a vytvářejte složité pohyby
Řešení OpenBus™ vám umožní vytvářet pohybové vzorce přizpůsobené na míru lůžkům určeným k využití ve zdravotnictví. Konstrukce kontrolboxů LINAK® OpenBus™ je zároveň navržena tak, aby zamezovala nežádoucímu pohybu pohonů v systému. Zvýší se tak bezpečnost lůžka i jeho okolí a vzroste pohodlí pacientů, kteří zařízení využívají.

Kompaktní konstrukce a vynikající správa kabelů
Jednotka CO53 vám stejně jako všechny ostatní modely kontrolboxů LINAK® nabídne hned několik možností montáže. Využívá stejné držáky a zařízení lze namontovat, nainstalovat a používat stejně snadno jako všechny ostatní kontrolboxy LINAK. Kontrolbox CO53 se dodává se 190W zdrojem pro 230V síťové napětí. Vedení kabelů je jako obvykle snadné a jednoduché. Jestliže
se chcete přesvědčit na vlastní oči nebo byste se rádi dozvěděli více informací o kontrolboxu CO53 nebo sběrnici OpenBus™, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK®

 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás