Kontaktujte nás zde
Novinky 10. října 2019

Skvělý design a plno funkcí: Verze HC40 Advanced

Ruční ovladače HC40 řady Advanced pro komfortní lůžka pozvedají standard v této oblasti na vyšší úroveň. Verzi HC40 TWIST™ i verzi HC40 FRAME™ charakterizuje elegantní a svěží design bez ohledu na počet motorů v systému, možnosti ukládání oblíbených poloh a funkce masáže. Oba typy nabízejí několik dalších funkcí, jako je displej přizpůsobující se světelným podmínkám, tichý budík s masáží a osobní pozdravy.

Verze Advanced ovladače HC40 FRAME™ a HC40 TWIST™

Letos na jaře jsme ruční ovládání polohovatelných komfortních lůžek pozvedli na novou úroveň. Představili jsme ruční ovládače řady Hc40 navržené k eliminaci nutnosti vícero zařízení.

Verzi HC40 TWIST™ Advanced i verzi HC40 FRAME™ Advanced charakterizuje elegantní a svěží design bez ohledu na počet motorů v systému, možnosti ukládání oblíbených poloh a funkce masáže. Oba typy nabízejí několik dalších funkcí, jako je displej přizpůsobující se světelným podmínkám, tichý budík s masáží a osobní pozdravy. Zkrátka a dobře, označení „Advanced“ je zcela na místě.

Přečtěte si celé pojednání a zjistěte, jaké úsilí jsme vyvinuli k vyhovění potřebám koncových zákazníků, požadavkům současných trendů, uživatelské jednoduchosti a designu při vývoji ručních ovladačů HC40.

Chcete-li získat další informace o řadě HC40, navštivte webovou adresu věnovanou modelu HC40: HC40 – „vytvořeno podle vašich přání“.

Můžete se také obrátit na místní zastoupení společnosti LINAK , kde získáte více informací.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás