Kontaktujte nás zde
Novinky 24. září 2019

Představujeme koncept Desk Frame 2 – intuitivní montáž, čistý design a výkon LINAK

Společnost LINAK® představuje nové řešení stolového rámu a výrobcům kancelářských stolů nabízí nejintuitivnější a nejrychlejší systém výroby vysoce kvalitních stolů.

Základem nového řešení kompletního rámu podnože LINAK® Desk Frame 2 (DF2) je teleskopický výložník obsahující elektroniku, motor a kabeláž. Vše je předem smontováno uvnitř horního rámu a sestavení kancelářského stolu je tak nesmírně snadné.

Představujeme koncept Desk Frame 2

Intuitivní a mimořádně snadná montáž
LINAK je synonymem snadné montáže a systém DF2 se montuje snáze než kdykoli předtím. Všechny čtyři prvky tohoto konceptu jsou pečlivě navrženy tak, aby se daly nacvaknout nebo připevnit několika šrouby. Srdcem systému DF2 je nosník, v jehož nitru je již namontován motor, elektronika i kabeláž.

 

Začněte nacvaknutím dvou konzol na nosník, potom nacvakněte dvě nohy (zvedací sloupky), připojte ovládací panel a napájecí kabele. Nakonec použijte několik šroubů k montáži patek LINAK DL Feet™ k nohám a dalších pár šroubů k upevnění vaší vlastní stolní desky. Po dokončení postupu můžete svůj nový kancelářský stůl k sezení/stání začít používat. Je to skutečně velmi snadné!

Představujeme koncept Desk Frame 2

Čistý design nosníku, zvedacích sloupků a patek
K zajištění elegance a intuitivnosti konceptu DF2 zavádíme zvedací sloupky s neviditelnými kluznými kameny. Sloupky pracují plynuleji a vypadají elegantněji.
Horní rám je navíc navržen jako uzavřený prvek, což znamená, že kabeláž zůstává elegantně skrytá běžnému pohledu. V kombinaci s patkami LINAK DL Feet stačí přidat stolovou desku a získáte elegantní stůl v obvyklé vysoké kvalitě LINAK.

 

Vysoce kvalitní výkon s každým systémem LINAK
Třebaže je podnož DF2 zbrusu novým a poněkud odlišným řešením, můžete očekávat stejně vysokou úroveň výkonu, na jakou jste zvyklí u všech ostatních řešení pohonů LINAK®. Každý díl, produkt a systém opouštějící naši továrnu prochází stejným programem důkladného testování a naše pokročilá automatizace výroby zajišťuje tutéž vysokou úroveň kvality v každém kroku.

Vylepšená logistika a snazší manipulace
V rámci zaměření na jednoduchost a intuitivnost vyniká systém Desk Frame 2 také vylepšenou logistikou. Rám se dodává ve čtyřech předem zabalených krabicích, s nimiž se snadno manipuluje skladníkům i montážním technikům.

Chcete-li se dozvědět více o nastavitelném stolovém rámu Desk Frame 2 a výhodách, jež přináší kompletní řešení podnože LINAK®, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK

 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás