Kontaktujte nás zde
Novinky 20. srpna 2019

Uživatelské statistiky v centru pozornosti nové aplikace Desk Control

Snadná implementace, automatické připojení ke stolu a integrace bohatších statistik. V aplikaci LINAK® Desk Control™ byly provedeny významné změny zlepšující způsob, jímž uživatelé nastavují výzvy a aktivněji využívají polohování kancelářských stolů, což v důsledku zlepší jejich pracovní návyky.

Aplikace Desk Control

Nastavitelný kancelářský stůl není pouhým pracovištěm, kde sedíte nebo stojíte. Podstatou je pohyb. Různé výzkumy přinesly zjištění, že řada uživatelů nevyužívá stoly naplno. Navzdory nejlepším úmyslům se během dne nějak zapomínáme hýbat.

Proto jsme do řady ovládacích panelů a do aplikace Desk Control integrovali funkci připomínání. Nová verze aplikace slibuje významná vylepšení pomáhající koncovým uživatelům. Čtěte dále:

Zřejmá odměna povzbuzuje motivaci
Jedním ze základů aplikace LINAK Desk Control App je funkce připomínání a motivační upozorňování uživatelů. V novém vydání aplikace nabývá na důležitosti role statistik. Výrazně se zlepšilo uživatelské rozhraní a aplikace uživatelům umožňuje snadné sledování osobního pokroku během dne.

Ze studií behaviorální vědy je známá funkce odměn, třebas jen nepatrných. To je důvod, proč příležitostná oznámení aplikace chválí uživatele za jejich úspěchy.

Statistiky jsou snadno přístupné a srozumitelné
Ze studií a průzkumů plyne, že mnoho uživatelů upřednostňuje polohování stolu pevným ovládacím panelem, například panelem Desk Panel DPG. Výsledné statistiky si však uživatelé kontrolují raději ve svém telefonu.

Abychom lépe vyhověli potřebám uživatelů, usnadnili jsme jim sledování každodenního pokroku při plnění osobních cílů s podpořili přehled o spálených kaloriích. Aplikace nyní uchovává informace o cestě uživatele za stanovenými cíli a vyznačenými milníky.

Pozitivní a povzbuzující notifikace založené na datech a nastavené výzvě připomenou uživatelům vstávat od stolu a pomohou udržovat motivaci během pracovního dne.

Automatické propojení aplikace se stolem
Dodatečnou funkcí je zajištění uložení spárování aplikace se stolem do paměti telefonu. Jakmile ráno uživatel dorazí na pracoviště, aplikace se automaticky připojí k pracovnímu stolu a načte data protokolování z místa, jež opustil předešlý den.

Podpora DPG v aplikaci Desk Control
Aplikace Desk Control App je dokonalým doplňkem vašeho kancelářského stolu – zejména využívá-li všechny funkce intuitivního ovládacího panelu Desk Panel DPG1C (vítěz prestižního ocenění Red Dot) s integrovaným rozhraním Bluetooth®. Ovládací panel lze snadno spárovat s aplikací a umožnit tak uživateli ukládání osobních nastavení v telefonu. Nastavení paměťových pozic v aplikaci telefonu nebylo nikdy snazší.

Aplikace je k dispozici systémy iOS i Android. Stáhněte si bezplatnou kopii v obchodě App Store nebo Google Play.

Chcete-li se dozvědět více o produktu LINAK Desk Control a konkrétně o aplikaci či jejím přizpůsobení vlastním potřebám, obraťte se na místní zastoupení společnosti LINAK

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás