Kontaktujte nás zde
Novinky 11. července 2019

Seznamte se s technologií závitových tyčí a převodů v pohonech

Závitová tyč – zdánlivě jednoduchá součást. Ve skutečnosti se jedná o páteř elektrického lineárního pohonu. Totéž platí o převodech servopohonů. Prostřednictvím platformy LINAK® Actuator Academy™ se dozvíte více o závitových tyčích a převodech průmyslových pohonů a získáte přehled o přímých souvislostech s efektivitou, výkonem a životností pohonů.

Závitové tyče a převody jsou dvěma součástmi, které musíte znát, abyste plně porozuměli moderním elektrickým pohonům. K základní orientaci jsme pro vás vytvořili sérii videí o součástech pohonu, v nichž se dozvíte o vlastnostech dobrého průmyslového pohonu. Pronikněte hlouběji a poučte se. Videa provázená naším expertem Hunterem Stephensonem vysvětlují technologické detaily závitových tyčí a převodů.

Závitové tyče – páteř pohonů
V tomto videu načerpáte informace o kvalitě závitových tyčí, stoupání závitu, samosvornosti a účinnosti pohonů.

Převody – optimální výkon
Chcete se dozvědět více o funkčnosti a životnosti různých typů převodů pro průmyslové lineární pohony? Problematiku objasňuje toto video.

Nové poznatky o elektrických pohonech
Nově založená platforma Actuator Academy™ nabízí nepřeberné množství informací o technologii elektrických lineárních pohonů.

LINAK Actuator Academy – logo

„Jestliže se zajímáte o technologii a chtěli byste rozšířit své znalosti u oblasti řešení elektrických pohonů, je toto místo určeno právě pro vás“, říká Morten Junker, ředitel divize LINAK® TECHLINE®.

Vítá vás platforma LINAK Actuator Academy pro průmyslové pohony. Navštivte web s dalším videem.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás