Kontaktujte nás zde
Novinky 25. června 2019

Společnost LINAK představuje novou baterii BA16 a aktualizuje model BA19

Přichází nový přírůstek do rodiny baterií LINAK pro polohovatelné zdravotnické aplikace. BA16 doplňuje řadu olověných baterií používaných v neomyvatelných aplikacích. Zároveň společnost LINAK modernizuje aktuální verzi baterie BA19.

Bateriový zdroj BA19 a BA16

Společnost LINAK chce zákazníkům nabídnout optimální bateriové řešení pro mobilní zdravotnické aplikace a představuje novou olověnou baterii BA16. Přestože vypadá maličko jinak, je v mnoha ohledech podobná modelu BA19, jenž řada výrobců nemocničních a pečovatelských lůžek dobře zná.

Stejné funkce pro různé požadavky
Baterie LINAK® BA19 přestavuje na trhu standard v aspektu úrovně omyvatelnosti. Byla vyrobena pro aplikace, jež jsou často za vysokých teplot strojově omývány použitím silných čisticích prostředků. Mimořádně odolné krytí známé pod názvem IPX6 Washable DURA™ však není vždy vyžadováno.

Proto společnost LINAK nabízí baterie BA16. Disponují stejnými vlastnostmi jako model BA19, avšak se stupněm krytí „pouze“ IPX6. Jsou ideální pro aplikace, kde postačí omývání vyždímanou tkaninou.

Funkce ke zvýšení bezpečnosti
Baterie BA16 má také inteligentní LED indikátor nabíjení. Ten řídicí jednotce systému umožňuje neustálé monitorování kapacity baterie a poskytuje informace o stavu nabití.

Baterie BA16 disponují také funkcí bzučáku oznamujícího detekci nízkého napětí. Slouží k minimalizaci rizika, že aplikace zůstane bez napájení.

Aktualizace PCP k zajištění plné kompatibility
K zajištění zpětné kompatibility baterií a poskytnutí vlastníkům veškerých výhod řešení inteligentního systému je nutná aktualizace napájecího a komunikačního portu (PCP). Baterie BA16 je stejně jako typ BA19 určena k napájení analogových systémů i systémů OpenBus™ určených k integraci do našeho konceptu „One World – One Box“.

Chcete-li získat více informací o bateriích BA16, BA19 nebo o aktualizaci portu PCP, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás