Kontaktujte nás zde
Novinky 20. června 2019

Nový duální pohon TD5 vyvine sílu až 7000 N

Konstrukce současných lůžek reflektuje využívání silnějších či těžších matrací a systém pohonů umožňující uživatelům nastavit opěradlo i podporu nohou tak musí být výkonnější. Proto společnost LINAK® představila nový duální pohon TD5. Tento model byl navržen speciálně pro boxspringová lůžka.

Nový duální pohon TD5 vyvine sílu až 7000 N

Pro potřeby výrobců moderních polohovacích lůžek představila společnost LINAK nový a výkonný duální pohon. Nese název TD5 a stává se součástí skupiny pohonů LINAK® TWINDRIVE® TD4.

Model TD5 sleduje zřetelný trend nástupu pevnějších konstrukcí lůžek. Konstrukce lůžek jsou čím dál robustnější a také matrace jsou silnější a těžší. K polohování je tak zapotřebí vyšší síla, které má pohon TD5 na obou stranách díky výkonu až 7000 N (opěradlo a podpora nohou) víc než dost.

Technologie rozšiřuje nabídku funkcí
Pohony LINAK® TWINDRIVE® jsou vybaveny celou řadou různých technologických funkcí. Samozřejmostí je integrovaná bezdrátová technologie Bluetooth® umožňující konstruktérům vyřadit kabelové ruční ovládání. Bezdrátový provoz prostřednictvím Bluetooth® koncovým uživatelům umožní obsluhu komfortního lůžka vlastním smartphonem. Stačí si stáhnout aplikaci LINAK® Bed Control a spárovat ji s jednotkou TD5.

Někteří koncoví uživatelé si pravděpodobně povšimnou mimořádně nízké energetické náročnosti systému. Pohony TD5 jsou vybaveny technologií LINAK® ZERO™, díky níž má lůžko v pohotovostním režimu příkon nižší než 0,1 W.

Pohony TD5 existují ve verzi Standard a Advanced
K pokrytí různých požadavků zákazníků na komfortní lůžka se pohonTD5 dodává ve dvou verzích – Standard a Advanced. Oba typy nabízejí standardní funkce jako jsou Bluetooth® a podsvícení lůžka. Verze TD5 Advanced navíc disponuje funkcí paměti, která uživatelům dovolí ukládat oblíbené polohy lůžka. Pomocí ručního ovládání HC40 mohou uživatelé vytvářet zkratky k uloženým pozicím a získají osobnější zkušenost.

Nový duální pohon TD5 vyvine sílu až 7000 N

Nízká hmotnost a snadná montáž
Přehled piktogramů na pohonu TD5 vyváří kompletní a srozumitelný podrobný návod k montáži pohonu na rám lůžka i přímo v místě instalace. Spárování systému s ručním ovládáním nebo smartphonem je v obou případech velmi intuitivní a koncoví uživatelé získají bezprostředně po montáži plně funkční lůžko.

Navzdory výraznému zvýšení výkonu je pohon TD5 překvapivě lehký. Manipulace je tedy i pro koncové uživatele snadná a omezí se náklady na dopravu.

Chcete-li se získat více informací o modelu TD5 Standard či TD5 Advanced, využijte odkazy nebo kontaktuje místní zastoupení společnosti LINAK®.

 

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás