Kontaktujte nás zde
Novinky 27. března 2019

Přizpůsobitelnost – klíčová hodnota zubařských křesel budoucnosti

Nabízíme vysoce adaptabilní řešení pohonů s plynulým rychlým pohybem a přizpůsobitelnou pamětí poloh, jež zubním lékařům zajistí efektivitu a pacientům vysoký komfort.

Přizpůsobitelnost – klíčová hodnota zubařských křesel budoucnosti

Každý pacient v zubařském křesle je jedinečný a stejně jedinečné musí být pro každého pacienta také podmínky ošetřování. Existuje několik prvků, které zubním lékařům pomáhají v maximální míře přizpůsobit individuální přístup ke každému pacientovi, a jedním z nich je zubařské křeslo. Zajištění plynulého pohybu k dosažení pohodlí a optimálního polohování pacienta rychlým a efektivním způsobem je zapotřebí špičková technologie pohonů.

Partnerství se zkušenými experty na pohyb
Odborníci na zubní péči a osoby obstarávající moderní vybavení klinik spoléhají na řadu zdrojů informací a dodavatele inovativních technologií. Společnost LINAK stála u kolébky řešení pokročilého pohybu elektrických pohonů. Existuje pádný důvod, proč jsme v tomto oboru stále lídrem. 

Díky neúnavnému výzkumu, vývoji a trvalým technologickým inovacím jsme na základě informací od zubních lékařů vylepšili pohyb. Proto často spolupracujeme v partnerských vazbách s cílem měnit status quo. Chceme se zkrátka dělit o své znalosti a poskytovat špičkové technologie. Jsme přesvědčeni, že takový přístup může být cestou k vašemu úspěchu.

Kvalita prostřednictvím inovací a špičkové výroby
Jako průkopníci v oboru technologie elektrických pohonů jsme vyvinuli výrobní procesy a strojní zařízení odpovídající našim vlastním standardům vysoké kvality. V součinnosti s kompetentními a osvědčenými dodavateli společnost LINAK pokračuje v rozšiřování výrobních kapacit ve vlastních továrnách po celém světě. Díky tomu se můžete spolehnout na konzistentně vysokou kvalitu důkladně testovaných produktů prakticky po celém světě. 

Řešeni s pohony LINAK plně vyhovují aktuálním normám a standardům a pomohou vám splnit bezpečnostní požadavky vyžadované trhem. 

Využijte výhody různorodé nabídky produktů splňujících vysoké nároky zákazníků
Naše fyzická přítomnost ve 35 zemích světa zpřístupní služby společnosti LINAK skutečně všem zákazníkům. Ať už se na společnost LINAK obrátíte kdekoli, vždy můžete počítat s ochotným a odborným přístupem. Díky našim rozsáhlým zkušenostem s elektrickým pohybem, znalosti místních trhů a rozsáhlému produktovému programu vytvoříte jedinečné a flexibilní zubařské křeslo, s nímž na trhu vyniknete. 

Chcete-li se dozvědět více o našich produktech, řešeních a službách, nebo budete chtít znalosti společnosti LINAK využít v praxi, obraťte se prosím na místní zastoupení společnosti LINAK

 
Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás