Kontaktujte nás zde
Novinky 18. prosince 2018

Jednotka LINAK® Port Junction PJ2 nabízí dva výstupy navíc pro výrobky řady CO-box.

S novou jednotkou Port Junction PJ2 můžete do svého kontrolboxu LINAK® přidat ještě více kanálů.

Jednotka LINAK Port Junction PJ2

Zavedení jednotky Port Junction PJ2 vám umožní přidat do vašeho kontrolboxu LINAK ještě více kanálů. 
 
Kontrolboxy jsou mozkem systémů pohonů LINAK. Obsahují přizpůsobený software k dosažení nejpokročilejších pohybových vzorců ve zdravotnických aplikacích, jako jsou například nemocniční lůžka, chirurgické stoly či rentgenová zařízení. Přidání skříně PJ2  umožní kontrolu dalších dvou kanálů.

Kontrolboxy CO41, CO61 a CO71 obsahují přizpůsobený software umožňující nejpokročilejší polohování. Začleněním skříně LINAK Port Junction box PJ2 umožníte přidání kanálů 5 a 6. 
 
Jednotka PJ2 nabízí podobně jako jiné kontrolboxy LINAK mnoho funkcí, například:

  • Velmi flexibilní montážní systém nabízející řadu instalačních možností
  • Malé rozměry
  • Estetický design

Jednotka PJ2 se jednoduše integruje do jakékoli zdravotnické aplikace a díky jednoduché a dobře promyšlené správě omezenějšího počtu kabelů jsou montáž a integrace nekomplikované. Inovační řešení konzoly umožňuje montáž jednotky PJ2 k rámu nebo na samotný pohon pro zajištění pestrosti designu. 
Rámové řešení pro jednotku PJ2
Rámové řešení pro jednotku PJ2

Ochrana IPX6 Washable DURA™ a port baterie jsou standardními možnostmi jednotky PJ2 Port Junction. Totéž platí pro funkce, rozhraní a kompatibilitu známou z řady LINAK OpenBus™. Jednotka PJ2 je udržitelný a odolný snadno čistitelný produkt, jenž je stejně jako ostatní výrobky řady CO-box připraven k mytí v nemocničních mycích tunelech nebo k vysokotlakému čistění. 

Chcete-li získat více informací o jednotce Port Junction PJ2 nebo o jakýchkoli řešeních LINAK OpenBus™,kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás