Kontaktujte nás zde
Novinky 18. prosince 2018

Jednotka LINAK® Port Junction PJ2 nabízí dva výstupy navíc pro výrobky řady CO-box.

S novou jednotkou Port Junction PJ2 můžete do svého kontrolboxu LINAK® přidat ještě více kanálů.

Zavedení jednotky Port Junction PJ2 vám umožní přidat do vašeho kontrolboxu LINAK ještě více kanálů. 
 
Kontrolboxy jsou mozkem systémů pohonů LINAK. Obsahují přizpůsobený software k dosažení nejpokročilejších pohybových vzorců ve zdravotnických aplikacích, jako jsou například nemocniční lůžka, chirurgické stoly či rentgenová zařízení. Přidání skříně PJ2  umožní kontrolu dalších dvou kanálů.

Kontrolboxy CO41, CO61 a CO71 obsahují přizpůsobený software umožňující nejpokročilejší polohování. Začleněním skříně LINAK Port Junction box PJ2 umožníte přidání kanálů 5 a 6. 
 
Jednotka PJ2 nabízí podobně jako jiné kontrolboxy LINAK mnoho funkcí, například:

  • Velmi flexibilní montážní systém nabízející řadu instalačních možností
  • Malé rozměry
  • Estetický design

Jednotka PJ2 se jednoduše integruje do jakékoli zdravotnické aplikace a díky jednoduché a dobře promyšlené správě omezenějšího počtu kabelů jsou montáž a integrace nekomplikované. Inovační řešení konzoly umožňuje montáž jednotky PJ2 k rámu nebo na samotný pohon pro zajištění pestrosti designu. 
Rámové řešení pro jednotku PJ2
Rámové řešení pro jednotku PJ2

Ochrana IPX6 Washable DURA™ a port baterie jsou standardními možnostmi jednotky PJ2 Port Junction. Totéž platí pro funkce, rozhraní a kompatibilitu známou z řady LINAK OpenBus™. Jednotka PJ2 je udržitelný a odolný snadno čistitelný produkt, jenž je stejně jako ostatní výrobky řady CO-box připraven k mytí v nemocničních mycích tunelech nebo k vysokotlakému čistění. 

Chcete-li získat více informací o jednotce Port Junction PJ2 nebo o jakýchkoli řešeních LINAK OpenBus™,kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.