Kontaktujte nás zde
Novinky 30. listopadu 2018

Pohled do zákulisí výroby duálních pohonů na Slovensku

Po rozšíření výrobních závodů v Dánsku a USA rozšířila společnost LINAK® v Prešově výrobní plochu o dalších 3 900 m². Nyní můžete nahlédnout do naší slovenské továrny – místa vzniku duálního pohonu TWINDRIVE® TD4.

Prešovská továrna LINAK již několik let po svém otevření v roce 2014 rozšířila své výrobní plochy. Zdejší továrna LINAK se specializuje na výrobu duálních pohonů a je základní infrastrukturou produkce pohonů TWINDRIVE® TD4. Lineární konstrukce s řadou funkcí byla vyvinuta speciálně pro duální pohony TD4 v komfortních lůžkách. Vyrábí se ve dvou verzích (Standard a Advanced) a obě pak ještě v dílčích verzích s označením + (plus) s nosností až do 6 000 N. Duální pohony TD4 tedy naleznou využití v lůžkách s lamelovými rošty i v boxspringových postelích.


Všechny pokročilé pohony, například duální pohony TD4 z produkce prešovské továrny, splňují vysoké standardy společnosti LINAK. Rozsah automatizace zajišťuje konzistentní kvalitu a logistika se postará o potřebnou velkoobjemovou výrobu v rámci celého dodavatelského řetězce. 

Na konci mimořádně dobře organizovaného procesu štíhlé výroby musí být každý výrobek před opuštěním továrny na Slovensku, v Dánsku, USA nebo Číně podroben testu 100% funkčnosti!

Chcete-li se dozvědět více o výrobě ve společnosti LINAK, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.Aplikace Bed Control
Věděli jste, že můžete komfortní lůžka TD4 ovládat v aplikaci?

Stáhněte si aplikaci Bed Control LINAK a vyzkoušejte to.
Služba Apple StoreSlužba Google Play
 

Na kvalitě záleží
Na kvalitě totiž záleží

Špičková výroba LINAK je založena na nejnovějších technologiích v oblasti IT, automatizace a robotiky. Tutéž vysokou a konzistentní kvalitu můžete očekávat také v továrně v Prešově.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás