Kontaktujte nás zde
Novinky 13. listopadu 2018

Nový pohon LA40 HP zvýší výkon zubařských křesel

Nová a výkonnější technologie pohonů LINAK® reaguje na rostoucí poptávku po vyšší efektivitě a lepší ergonomii zubních klinik. Nové lineární pohony LA40 High Performance zajistí výkon a rychlost, aniž by došlo k omezení nízké hlučnosti a plynulého výkonu.

Nový pohon LA40 HP zvýší výkon zubařských křesel

Vytváření optimálního pohodlí pro pacienty a dobrých pracovních podmínek pro zubní lékaře je pro obě strany stejně důležité. Zubní lékař chce být efektivnější a pacientům rád zajistí optimální pohodlí. Takového cíle lze dosáhnout výkonnou technologií pohonů s plynulým provozem.

Společnost LINAK nedávno představila novou verzi oblíbeného lineárního pohonu LA40. Pohon LA40 HP (High Performance), vytvářející charakteristický plynulý pohyb LINAK, je vybaven všemi známými bezpečnostními prvky a splňuje veškeré nezbytné mezinárodní standardy a normy. Navzdory svému přesvědčivému výkonu se silou v tlaku 8000 N (v celé délce zdvihu) pracuje velmi tiše (<50 dB).

Pohony LA40 HP jsou v mnoha aspektech ideální pro moderní elektrická zubařská křesla.

Zlepšete ergonomii a zvyšte efektivitu
Komfort pacienta a výkonnost kliniky jsou pro zubní lékaře po celém světě v centru pozornosti. Zubařské křeslo zde hraje klíčovou roli. Musí být flexibilní a poskytnout pacientům dokonalou podporu – od nohou až po záda a krk. Křeslo se přitom musí pohybovat rychle a hladce k zajištění optimalizace pracovních poloh lékaře. 

K dosažení skvělého komfortu, bezchybného výkonu a vysoké rychlosti s udržením příjemné hladiny hluku je nutné použít výkonný a odolný pohon. Lineární pohon LA40 HP je jedním z několika výrobků společnosti LINAK, jež jsou ideální k integraci do pokročilých řídicích systémů moderních zubařských křesel.

Všechny jsou vyzkoušeny a testovány, aby po celou dobu své životnosti pracovaly podle očekávání. Zajistí dokonalost pohybu pro každého pacienta a optimální polohování bez neplánované údržby. 

Získejte místní podporu globálního partnera
S kancelářemi ve více než 35 zemích světa je vám společnost LINAK vždy nablízku. Snažíme se být globálním partnerem s přehledem o místních trzích a blízkostí k lidem, s nimiž spolupracujeme. Získáte jedinečnou příležitost, díky níž budete mít špičkovou technologii pohonů a znalého partnera přímo na dosah ruky. Optimální logistiku zajišťují výrobní zařízení v Asii, Evropě a USA. 

Chcete-li se dozvědět více o pohonech LA40 HP nebo o možnostech technologie pohonů LINAK při vytváření dokonalého pohybu moderních zubařských křesel, zavolejte na místní kancelář společnosti LINAK. 

 
Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás