Kontaktujte nás zde
Novinky 11. září 2018

Implementujte odolná řešení pohybu do konstrukce jachty

Ještě nikdy nebylo tak snadné integrovat pohyb a polohování do konstrukcí moderních jachet. Řešení s pohony LINAK jsou odolná a zajišťují plynulý pohyb celé řady palubních aplikací.

Implementujte odolná řešení pohybu do konstrukce jachty

Vše potřebné k brázdění moří musí být mimořádně odolné. Slunce, sůl i voda pracují neúnavně a vybavení v průběhu času nahlodávají. Polohovatelná zařízení samozřejmě nejsou žádnou výjimkou, spíše naopak. Závěsy a kování jsou intenzivně zatíženy a pohony polohující připojené díly musí být schopny v náročném prostředí odolávat.

Moderní jachta musí zároveň všem na palubě nabídnout patřičný komfort. Polohovatelné pohovky, postele, stoly, okna, police, zvedání televizoru či nebo funkce úložných prostorů v podpalubí musí být navrženy tak, aby uživatelům nabídly zvýšený komfort.

Možná to zní příliš složitě a komplikovaně. Přitom tomu tak být nemusí.

Užijte si na palubě univerzální řešení pro různé účely
Integrace elektrických pohonů LINAK® do konstrukce moderních jachet přináší několik výhod. Společnost LINAK má desítky let zkušeností se zajišťováním pohybu v omezeném prostoru. Ať už potřebujete nastavit sklápěcí střechu, radarový oblouk, zvedat poklopy nebo spouštět koupací plošinu, LINAK vám nabídne výkonná a všestranná řešení, jež lze snadno integrovat do vaší celkové konstrukce. Rádi vám pomůžeme najít dokonalá řešení a optimalizovat je tak, aby splňovala požadavky koncových uživatelů.

Využijte odolné zdroje pohybu pro lodě
 

Spolehněte se na odolné pohony s dlouhou životností
Každý výrobek LINAK opouštějící výrobu podstoupí sérii náročných testů, jež zajistí, že dokáže vzdorovat podmínkám na moři. Spotřeba energie servomotorů v pohotovostním režimu je nízká, což se projeví v nižší míře opotřebení nepoužívaných pohonů. Očekáváme, že naše řešení budou bezchybně fungovat řadu let – dokonce bez nutnosti plánované údržby.

Spolupracujte s informovaným partnerem
Mnoho jachet se vybavuje speciálně podle požadavků zákazníků. Společnost LINAK je připravena pomoci požadovaný pohyb vytvořit a zajistit optimální využití omezeného prostoru na palubě. Máme desítky let zkušeností s přizpůsobováním řešení zákazníkům a disponujeme rozsáhlými znalostmi elektrického polohování pro nejrůznější náročná prostředí. Díky své přítomnosti v 35 zemích světa jsme dosažitelní prakticky kdekoli.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak může společnost LINAK přispět ke zvýšení pohodlí a praktičnosti palubního vybavení jachet, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK

 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás