Kontaktujte nás zde
Novinky 27. června 2018

Nové uspořádání systému zvyšuje celkový výkon terapeutických lehátek

Elektrické nastavování terapeutických lehátek a stolů dosáhlo díky novým lineárním pohonům LA20 a LA40 HP s novými kontrolboxy OpenBus™ výrazně vyšší úrovně výkonu – jak z hlediska lékařů, tak i z pohledu pacientů.

Nové uspořádání systému zvyšuje celkový výkon terapeutických lehátek

Společnost LINAK představila zcela nový systém pohonů navržený ke splnění požadavků na terapeutická lehátka a stoly pro budoucnost. Využitím nových servopohonů LA40 HP a LA20 spolu s kontrolboxy OpenBus™ řady CO systém výrobcům umožní kombinovat známé funkce produktů LINAK:

  • plynulý a pohodlný pohyb
  • rychlost a spolehlivost (8000 N v celé délce zdvihu)
  • pokročilé vzorce pohybu
  • mnoho bezpečnostních funkcí

Všechny je integrováno, aniž by byla omezena celková koncepce aplikace, ať už preferujte jakýkoli typ pohonu (např. výsuvné sloupky, zvedací plošiny či jiná řešení).
Kombinací ovládání rychlosti, výkonu a přesnosti v jednom systému společnost LINAK opět zvedá laťku očekávání v oblasti moderních systémů pohonů pro zdravotnictví.

LINAK zajistí výkon a rychlost v jednom
Není snadné splnit všechna přání vyžadující konstantní rychlost, vysoký komfort a dostatečný výkon při zvedání těžkých břemen. Avšak díky pokročilému řízení spotřeby a poctivému zaměření na potřeby zákazníků to všechno systémy pohonů LINAK zvládnou. Pohyb je od nejnižší po nejvyšší polohu rychlý, plynulý a tichý.

Se systémem LINAK OpenBus™ si vychutnáte pokročilé vzorce pohybu, polohy v paměti a řadu funkcí zvyšujících bezpečnost, jako jsou například řehtačková spojka, pojistná matice nebo servisní rozhraní (SDT) pro čtení dat provozního výkonu. 

Zachovejte jednoduchost bez omezení v aspektech designu
Řešení LINAK jsou vždy snadno implementovatelná, ať už nabídnete analogový systém s kontrolboxem CA30 či CA40, nebo chcete přidat řadu výhod pokročilé platformy OpenBus™ s kontrolboxy CO41, CO61 či CO71. Všechny systémy se snadno montují a kombinují s širokou nabídkou výrobků LINAK. Díky inteligentnímu vedení kabelů nikde nic nepřekáží, což představuje výhodu pro koncové uživatele a obecně i pro samotný design. 

Kontrolboxy a baterie LINAK pro systémy pohonů terapeutických lehátek a stolů jsou navrženy tak, aby s nimi splynuly v jediný konstrukční celek – bez jakéhokoli omezení funkcí té či oné složky.  

Užijte si výhody globální logistiky a aktuálního přehledu o trhu
Pohony LA40 HP s novým výkonným uspořádáním systému pro terapeutická lehátka a stoly jsou vyvrcholením více než třicetileté usilovné vynalézavosti, vývoje a rozsáhlého testování. Získáte tak vždy nejnovější informace o technologiích z mnoha místních zastoupení rozesetých po celém světě. 

Kompetentnost zaměstnanců společnosti LINAK v našich čtyřech výrobních závodech v Evropě, Severní Americe a Asii kombinovaná s vysokou mírou automatizace výroby poskytuje konzistentní a vysoce kvalitní efektivní logistiku – ať už je místo vašeho podnikání kdekoli na světě.   
Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás