Kontaktujte nás zde
Novinky 8. června 2018

Zvedací sloupek LC3 představuje standard svislého zvedání

Tiché a výkonné zařízení zlepšuje bezpečnost moderního zdravotnického vybavení: operačních stolů, chirurgických křesel a rentgenového zařízení. Nové zvedací sloupky LINAK® LC3 zajistí výkonné zvedání a složité plynulé pohyby v moderním zdravotnictví.

Nový zvedací sloupek LC3 je nejvýkonnějším teleskopickým sloupkem, jaký byl kdy společností LINAK® zkonstruován. Tento třístupňový zvedací sloupek byl vyvinut pro špičkové lékařské aplikace používané v moderním zdravotnictví a nabízí několik významných výhod:

  • Vysoký ohybový moment
  • Vysoká rychlost až 29 mm/s
  • Kompaktní rozměry k usnadnění integrace
  • Nízká hlučnost (< 50 dB)
  • Bezpečnostní faktor 5 

Sloupek LC3 má vysoký ohybový moment, takže je ideální pro aplikace se značným excentrickým zatížením. Například v rentgenových stolech vyžadujících solidní a stabilní pohyb. Výkonné sloupky LC3 existují v tlačných verzích od 4000 N, 5000 N a 6000 N a tažných verzích až do 4000 N. Splníte tak maximální šíři potřeb a požadavků. Pohybují se mimořádně tiše i při značném zatížení. 

V kontextu demografických trendů a rostoucího počtu obézních pacientů zajistí sloupky LC3 výkonné zvedání v nejrůznějších nemocničních aplikacích, jako jsou operační stoly a rentgenová zařízení. Vysoká rychlost a pokročilé možnosti paměti zajistí rychlé a snadné polohování při zajišťování efektivních pracovních postupů.

Bezpečnost hraje ve společnosti LINAK klíčovou roli. Sloupky LC3 se dodávají s bezpečnostním faktorem 5 v tlaku i tahu, což je jeden z nejlepších výkonů zvedacích sloupků pro zdravotnické aplikace, jaké současný trh nabízí.

LC3

Zvedací sloupek LC3 – vyroben pro optimalizovaný design
Zvedací sloupky LC3 se snadno omyvatelným hliníkovým profilem jsou navrženy pro aplikace jako operační stoly, chirurgická křesla a rentgenová zařízení. Dokáží pracovat na podlaze i zavěšeny ze stropu a jsou tak ideálním řešením pro spoustu dalších aplikací. 

Sloupky LC3 se dodávají ve dvou kompaktních verzích : s minimální zástavbovou délkou 320mm nebo ve standardní verzi pro vysoký výkon se zástavbou 440mm. Obě verze umožní snadnou vestavbu sloupků do nejrůznějších aplikací. 

K optimalizaci designu a čištění lze volit mezi více než 30 variantami s kabelem vedeným sloupkem. Mezi dostupné možnosti patří mimo jiné síťové napájení, ruční ovládání, motorový kabel či uzemněný profil.

Chcete-li se dozvědět více o zvedacích sloupcích LC3, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.