Kontaktujte nás zde
Novinky 6. června 2018

Vytvářejte konstrukce bench stolů s výsuvnými sloupky IC

Bench systém pro stoly je stále jednou z nejrychleji rostoucích aplikací v dnešních kancelářích. Společnost LINAK neustále přináší nová řešení umožňující zvyšování konstrukční a výrobní flexibility. Nová bench příruba pro stavbu stolů z dílny firmy LINAK® se dodává jako standardní volitelný prvek dostupný pro obdélníkový a čtvercový model zvedacího sloupku DL IC.

Vytvářejte konstrukce bench stolů s výsuvnými sloupky IC

IC představuje možnosti integrovaného řízení teleskopických sloupků LINAK® nabízejících snadnou údržbu, ovládání a instalaci pro ekonomické kancelářské stoly. Jako nový standard si nyní můžete objednat obdélníkové zvedací sloupky DL5IC a DL6IC nebo čtvercové provedení DL19IC s připravenými bench přírubami.

Standardní příruba pro flexibilní design stolů
Standardní příruba umožňuje snadnou integraci s různými řešeními stolů, což znamená, že můžete svou vlastní příčnou vzpěru namontovat přímo na standardní přírubu. Díky předvrtaným montážním otvorům získáte plnou flexibilitu k vytvoření vlastní konstrukce stolu, kterou snadno zkombinujete s všeobecně známými zvedacími sloupky LINAK.

Jednoduché nastavení pro ekonomické stoly
Systém DL IC tvoří sada sestávající ze dvou zvedacích sloupků: Primární sloupek s vestavěnou elektronikou (Master sloupek) a sekundární sloupek (Slave). Dva zvedací sloupky jednoduše propojte, zvolte ovládací panel, připojte spínaný zdroj SMPS (Switch Mode Power Supply) a máte hotovo. 

Prozkoumejte produktový program LINAK
S více než třicetiletou zkušeností v oblasti technologie elektrických lineárních pohonů nastavila společnost LINAK standard pro elektrické stoly k sezení/stání a disponuje nejrozsáhlejším produktovým programem na trhu s kancelářským nábytkem.
 
Navštivte produktový program LINAK® DESKLINE® a prozkoumejte kompletní nabídku vysoce kvalitních řešení pro kancelářské stoly. 


Vytvářejte konstrukce bench stolů s výsuvnými sloupky IC
Oblast systémů pro bench stoly
Optimální využití omezených kancelářských prostor je pro firmy výzvou trvalého charakteru. Jedinečný bench systém propůjčí stolům flexibilitu a vašim zákazníkům pomůže uspořádat kancelář. Další informace o souvisejících systémech a přírubách pro stoly naleznete na našich stránkách v části Technologie a trendy.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás