Kontaktujte nás zde
Novinky 7. května 2018

Ovládací panel DPG vyhrál ocenění Red Dot Design Award za designové řešení výrobku

Intuitivně navržený ovládací panel LINAK DPG1C získal v roce 2018 ocenění Red Dot Award v kategorii „Product Design“.

Designérské ocenění Red Dot

Ovládací panel LINAK DPG1C získal v roce 2018 prestižní ocenění Red Dot Award za intuitivní design v kategorii „Product Design“.

Ovládací panel DPG1C získal ocenění Red Dot Award – pečeť renomované mezinárodní designové soutěže Red Dot.

V roce 2018 odeslali designéři a výrobci z 59 zemí světa do známé soutěže více než 6 300 předmětů. Mezi přísná kritéria hodnocení patří inovační úroveň prezentovaného produktu, funkčnost, formální kvalita, ergonomie a životnost výrobku.

Ocenění za produktový design a funkčnost 
Získání této ceny je pro společnost LINAK velkou ctí. Klíčovým faktorem při vývoji ovládacího panelu DPG byla zejména otázka designu produktu v souvislosti s funkčností. Cílem bylo využít design tak, aby uživatele motivoval k ještě lepšímu využívání stolů pro sezení/stání. 

Výsledný ovládací panel DPG kombinuje jedinečné funkce intuitivního beztlačítkového ovládání, motivační funkce upozorňování prostřednictvím integrovaného světelného LED proužku, funkce polohové paměti oblíbených výšek stolu a propojitelnost s aplikacemi prostřednictvím integrované bezdrátové technologie Bluetooth®.

Mezinárodní porota soutěže Red Dot hlasovala pro ovládací panel DPG
„Ocenění Red Dot: Product Design“ má kořeny až v roce 1955. Od té doby každoročně vyznamenává nejlepší výrobky. V souladu s mottem: „Hledání dobrého designu a inovací“ posuzovala mezinárodní porota složená asi ze 40 členů jeden výrobek po druhém z hlediska originality. 

Oficiální nominace vítězů ocenění Red Dot Award se odehraje 9. července 2018 v galerii Red Dot v německém Essenu – sídle vedení společnosti Red Dot Design. Během akce bude rovněž vydána ročenka Red Dot Design 2018/2019, v níž budou všechny vítězné produkty roku prezentovány. 

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás