Kontaktujte nás zde
Novinky 11. dubna 2018

Maximalizujte provozuschopnost ventilů v čistírnách odpadních vod

Pohony LINAK se velmi snadno montují, jednoduše integrují, pracují spolehlivě a nevyžadují žádnou údržbu. Používání elektrických pohonů LINAK dokáže zcela proměnit tradiční činnost ventilů vodáren a čistíren odpadních vod.

Maximalizujte provozuschopnost ventilů v čistírnách odpadních vod

Stačí tři jednoduché kroky! Montáž pohonu LINAK na komorový uzávěr, stavidlo/náhon, vtok či nožové šoupátko je opravdu nekomplikovaná. Společnost LINAK nabízí vysoce spolehlivá řešení pohonů ideální pro automatizaci ventilů v čistírnách odpadních vod. 

Elektrické pohony LINAK vycházejí z dlouholetých praktických zkušeností. Jsou určeny pro práci v nepříznivém venkovním prostředí a snadno se instalují. Montáž zvládnou místní pracovníci, což se hned zpočátku projeví úsporou času i finančních prostředků.

Montáž probíhá ve třech jednoduchých krocích
Pohony LINAK pro čistírny odpadních se dodávají se speciálně navrženou konzolou pro snadnou montáž. Nejprve pohon přichyťte ke konzole a celek pak namontujte na samotný ventil. Konzola je určena pro univerzální ISO příruby F07 a F10, což jsou v oboru běžně používané typy. Potom k pohonu přidejte řídicí jednotku WCU a připojte ji k napájecímu zdroji a k systému SCADA. Pak už stačí jen nastavit polohu otevření/zavření ventilu. Plug & Play™!

Využijte řešení pro ventily s nenáročným servisem
Díky snadné montáži a instalaci je automatizace manuálních ventilů s výměnou stávajících pohonů rychlá a bezproblémová. Intervence externích servisních techniků není nutná. Montáž zvládnou místní pracovníci vlastními silami. Pohony LINAK vyrobené pro náročné prostředí jsou navíc důkladně testovány a jako takové nevyžadují žádnou údržbu. Systém pohonů LINAK je prostě řešením automatizace ventilů s velmi nízkými servisními nároky.

Zvažte investování do nových technologií a optimalizujte návratnost investic
Společnost LINAK zabezpečuje snadnou obnovu a výměnu stárnoucích řešení automatizace ventilů v čistírnách odpadních vod jednoduchým systémem bez nároků na údržbu. V porovnání s tradičními řešeními na trhu jsou výrazně nižší také pořizovací náklady a spotřeba energie.

 
Seřízení jednotky LINAK WCU Basic play-icon

LINAK WCU: Seřízení

LINAK WCU Montáž kabelů play-icon

LINAK WCU: Montáž kabelů

LINAK WCU Odstraňování potíží play-icon

LINAK WCU: Odstraňování potíží

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás