Kontaktujte nás zde
Novinky 31. října 2017

Rychlé a snadné párování systému TD4 s ručním ovládáním Bluetooth®

Duální pohon TD4 LINAK TWINDRIVE® lze velmi snadno spárovat s ručním ovládáním Bluetooth® nebo prostřednictvím aplikace se smartphonem. Stačí provést několik jednoduchých kroků a lůžko je připraveno.

Rychlé a snadné párování systému TD4 s ručním ovládáním Bluetooth®

Spárování systému TD4 s ručním ovládáním LINAK, smartphonem nebo tabletem prostřednictvím technologie Bluetooth® je nesmírně snadné. 

Systémy TD4 Standard i TD4 Advanced lze s příslušným ručním ovládáním Bluetooth® spárovat provedením dvou jednoduchých kroků. Systém TD4 připojte k elektrické síti. Během tří minut bude připraven k párování (bliká světelný indikátor). Připravte si libovolné ruční ovládání LINAK Bluetooth® a stiskněte současně dvě horní tlačítka. Signalizace dlouhým bliknutím oznamuje, že komfortní lůžko je s ručním ovládáním spárováno. Je to skutečně velmi jednoduché. 

Zní to příliš dobře, než aby to byla pravda? Přesvědčte se na vlastní oči a zhlédněte následující video. 

Rychlé a snadné párování systému TD4 s ručním ovládáním Bluetooth®

Párování lůžka s smartphonem/tabletem 
Společnost LINAK je tvůrcem aplikace Bed Control (pro platformy iOS a Android) umožňující uživatelům spárování systému TD4 se smartphonem nebo tabletem. Spárování systému TD4 s těmito zařízeními je rovněž snadné. Krok 1 je shodný s krokem uvedeným výše. Připojte systém pohonů k elektrické síti. Potom aktivujte funkci Bluetooth® v telefonu/tabletu, spusťte aplikaci LINAK Bed Control a zobrazí se stránka „search-bed“ (vyhledat lůžko). Zobrazí se seznam blízkých aktivních zařízení s rozhraním LINAK Bluetooth®. V seznamu vyhledejte svůj systém TD4 (např. LŮŽKO 1234) a klepněte na něj. Telefon/tablet je nyní připojen. 

Pokud chce zákazník spárovat více než jedno ruční ovládání nebo více než jeden smartphone/tablet, postup je stejně snadný. Zkuste to!

Na tomto webu naleznete více informací o systému TD4 Standard nebo TD4 Advanced, jakémkoli typu ručního ovládání ke komfortnímu lůžku nebo o aplikacích LINAK Bed Control. Můžete se také obrátit na místní zastoupení společnosti LINAK.

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás