Kontaktujte nás zde
Novinky 29. června 2017

Snadná montáž s univerzálními otočnými držáky

Souběžně s uvedením duálních pohonů TD4 TWINDRIVE® představila společnost LINAK také univerzální způsob montáže systémů duálních pohonů do rámů lůžek. Usnadnění využití spolehlivého polohování vašeho komfortního nábytku.

Snadná montáž s univerzálními otočnými držáky

Snadná montáž s univerzálními otočnými držáky 
Představení pohonů TD4 Standard a TD4 Advanced provázelo také uvedení obvyklého způsobu montáže duálních pohonů k rámu lůžka. Zavedli jsme obvyklé používané univerzální příruby, jež známe z trhu komfortních lůžek. Přechod na jedny z nejkvalitnějších a rozsáhle testovaných duálních pohonů TD4 LINAK tak nebyl nikdy jednodušší.
 
Snadný přechod k pohonům TD4
Díky univerzálním přírubám lze pohon TD4 snadno namontovat na stávající rámy lůžek. Rámy lůžek totiž není zapotřebí nijak konstrukčně upravovat, abyste k nim mohli pohony upevnit. Dokonce i prostor mezi osami pohonu TD4 zůstává v mezích obecně známých parametrů komfortních lůžek.

Společnost LINAK vyrábí univerzální příruby k zajištění správných rozměrů a dokonalého uchycení duálních pohonů TD4. Bude-li však třeba vyrábět univerzální příruby ve vašich vlastních zařízeních, nebude nutné výrobu přizpůsobovat a pracovní postupy přivařování přírub k rámům lůžek mohou pokračovat stejně jako obvykle. 
Zkrátka to znamená, že zavedení duálních pohonů TD4 do konstrukcí vašich komfortních lůžek nebylo nikdy snazší.

Video ilustrující snadnou montáž pohonu TD4 můžete zhlédnout zde.

Obraťte se na místního prodejce LINAK a získejte více informací o univerzálních přírubách LINAK a možnostech snadného přechodu na duální pohony TD4.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.