Kontaktujte nás zde
Novinky 2. února 2017

Nastavitelné kuchyně – průkopnická cesta

Renovace kuchyně rodiny Petersenových v dánském Nordborgu skončila jako průkopnická cesta do zcela nové kapitoly vybavení obytných domů.

Průkopníci v oblasti nastavitelných kuchyní – reference
Na malém a malebném dánském ostrově Als se lidé nebrání výzvám narušit status quo nebo zlepšit stávající standardy. Několik místních společností vlastní světové patenty na inovativní produkty a lidé jsou zde na změny zvyklí. 

Přestavba interiéru kuchyně mistra malíře Jorgena Petersena a jeho ženy Helle Petersenové se stala pomyslným milníkem inovací kuchyňského nábytku. 

Naše kuchyň byla stejně stará jako celý dům“, vysvětluje Helle Petersenová a pokračuje: „vše již bylo opotřebované a deska jídelního stolu pro nás byla příliš nízko. Veškerý kuchyňský nábytek bylo tedy nutné zlikvidovat a začít znovu. A tak jsme se dali do díla!

Polohovací kuchyňský nábytek
Na osobní doporučení přátel a prostřednictvím profesní sítě pana Petersena byl vybrán dánský specializovaný dodavatel Sonderborg Kitchen a události se daly do pohybu.

Obytná plocha domu je 125 m² takže jsme velmi dbali, abychom malý dostupný prostor co nejlépe využili. Věděli jsme, že kuchyně Sonderborg jsou synonymem kvality a řešení, která jsou o krok napřed oproti průměrným stolům a regálovým systémům“, říká Helle Petersenová.

Helle Petersenová byla výsledkem nadšená: „Díky všem těm funkcím, které nábytek nabízí, mě vaření víc těší i baví.“

Celý příběh si můžete přečíst zde. Zjistíte, jak Petersenovi maximálně zužitkovali dostupný prostor.

Fakta:
Nastavitelná kuchyň byla v rodinném domě Petersenových v Nordborgu nainstalována v létě roku 2015. Jednalo se o průkopnický projekt zajištěný společností LINAK v režii dánského dodavatele Sonderborg Kitchen.
 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás