Událost

2020 WATER KOREA

Datum

08-10 září 2020

Místo

KINTEX, Goyang-si, Soul

Stojan

C9-C10

Zaměření

TECHLINE

Zastoupení

LINAK Korea Ltd.

Webová stránka

https://www.waterkorea.kr

WATER KOREA je největší a nejdůležitější vodohospodářský veletrh v Korejské republice. Od roku 2002 se na seminářích, konferencích a veletrzích věnovaných vodnímu hospodářství setkává stále více odborníků v oboru.

Tento pětidenní veletrh pro firmy, vládní organizace, akademické pracovníky a vzdělávací střediska je optimální příležitostí ke vzájemnému setkávání a diskuzím o budoucnosti využití pracovních sil a technologií. Představuje také vynikající prostor k setkávání se zástupci společností jako je LINAK, jež vyrábějí řešení pomáhající při zpracování vody a vyspělé technologie pro vodárenská zařízení.

Opotřebení infrastruktury zvyšuje provozní náklady. Veletrh nabídne spoustu nových inteligentních řešení využívajících nejmodernější technologie. Například u stánku společnosti LINAK (C9-C10) se dozvíte, jak pomocí lineárních pohonů LA36 vylepšit nožová šoupátka. Zjistíte, že systémy LINAK® jsou velmi snadno implementovatelné, nevyžadují údržbu, jsou bezpečnější, méně nákladné a integrace automatizace ventilů pomocí elektrických pohonů zvyšuje celkovou kontrolu nad zařízením.

Těšíme se na setkání a podnětnou diskuzi na veletrhu WATER KOREA 2020.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.