Událost

METSTRADE 2019

Datum

19-21 listopad 2019

Místo

RAI Amsterdam, Nizozemsko

Stojan

07,321

Zaměření

TECHLINE

Zastoupení

LINAK Actuator-Systems B.V.

Webová stránka

https://www.metstrade.com/

Veletrh METSTRADE je největším veletrhem světa prezentujícím námořní vybavení, materiály a systémy. Je místem setkávání výrobců z jachtařského námořního průmyslu a prostorem k diskusím o inovacích a výměnám nápadů. 

Společnost LINAK se na námořním průmyslu podílí stále intenzivněji a poptávka po našich odolných, spolehlivých a důkladně testovaných řešeních pohybu narůstá.  

Zjistěte, co všechno dokáží elektrické pohony LINAK na jachtách zařídit a podívejte se na snadno instalovatelná bezúdržbová řešení odolávající nejnáročnějším podmínkám. Využijte nové aplikace a získejte robustní systémy vhodné pro plavbu. Produkty LINAK vám pomohou zlepšit pohodlí na vaší jachtě – od poklopů a světlíků až po lůžka a plachetnicové koupací plošiny. 

Kdykoliv během výstavy vás rádi přivítáme na našem stánku (07,321). Přivítáme vás něčím k pití a vždy budeme připraveni promluvit si o možnostech aplikací pro vaši jachtu.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.