Událost

Teknologia19

Datum

05-07 listopad 2019

Místo

Messukeskus, Helsinki, Finsko

Stojan

F11 (pavilon 6)

Zaměření

TECHLINE, DESKLINE

Zastoupení

LINAK OY

„Teknologia“ je hlavní významnou mezinárodní technologicko-průmyslovou událostí odehrávající se na helsinském výstavišti Messukeskus, kde zprostředkuje setkání tradičních profesionálů i začínajících inovativních podnikatelů. Tato událost otevírá prostor k vzájemnému doplňování řady různých oborů zaměření, jež odborníkům v oboru zajistí komplexní přehled o nejrůznějších odvětvích. 

Společnost LINAK se opět zúčastní. Již nyní se těšíme, až návštěvníkům předvedeme možnosti využití odolné technologie elektrických pohonů v roli doplnění či dokonce nahrazení hydraulických a pneumatických řešení v aplikacích, jež vyžadují výkonný pohyb/polohování.
 
Těšíme se na setkání s vámi na veletrhu, kde představíme své pohony řady IC, jež jsou ideální pro prakticky libovolné využití v průmyslové automatizaci a technice do náročných podmínek.

Navštivte náš stánek (F11, pavilon 6) a inspirujte se. Povíme vám, jak můžeme společně pokračovat v rozvoji elektrického polohování.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.