Událost

Alihankinta 2019

Datum

24-26 září 2019

Místo

Výstavní a sportovní centrum, Tampere, Finsko

Stojan

Stánek 300 (pavilon D)

Zaměření

DESKLINE, TECHLINE

Zastoupení

LINAK OY

Na každoročním veletrhu Alihankinta ve finském Tampere se shromáždí zhruba 20 000 odborníků, specialistů s rozhodovacími pravomocemi a dalších průmyslových expertů. Akce tak získává rysy nejdůležitější průmyslové události ve Finsku.

Společnost LINAK zde opět nebude chybět. S potěšením zákazníkům a jiným hostům předvedeme, jak může odolná technologie elektrických pohonů výrazně vylepšit strojní zařízení určená do náročných podmínek ve stavebnictví, v živočišné výrobě, mobilním zemědělství a nejrůznějších typech průmyslové automatizace či energetických systémů. 

Představíme příklady různých možností integrace pohonů IC do nejmodernějších řídících systémů a vytváření vynikajících automatizačních systémů. Nezapomínáme ani na nejdůležitější zdroje, jimiž jsou zaměstnanci, a připravena máme také řešení pro průmyslovou ergonomii. Rádi vám předvedeme možnosti moderní technologie pohonů ve zvyšování produktivity a zlepšování zdraví či motivovanosti kancelářských pracovníků – způsobem šetrným k životnímu prostředí.

Navštivte náš stánek č. 300 (hala D) – ukážeme vám, jak snadno řešení LINAK integrovat a jaký užitek vám přinese přechod na elektrická řešení. 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.