Událost

METSTRADE 2018

Datum

13-15 listopad 2018

Místo

RAI Amsterdam, Nizozemsko

Stojan

07. 468

Zaměření

TECHLINE

Zastoupení

LINAK Actuator-Systems B.V.

Webová stránka

www.metstrade.com

Veletrh METSTRADE je největším veletrhem světa prezentujícím námořní vybavení, materiály a systémy. Je místem setkávání výrobců z jachtařského námořního průmyslu a prostorem k diskusím o inovacích a výměnám nápadů. 

Společnost LINAK se na námořním průmyslu podílí stále intenzivněji a poptávka po našich trvanlivých, spolehlivých a důkladně testovaných řešeních pohybu narůstá. Na veletrhu METSTRADE 2018 předvedeme aplikace pro moderní rekreační jachty, např. nastavování plachetních lan, polohování stolů či zvedání televizorů. 

Zjistěte, co všechno dokáží elektrické pohony LINAK na jachtách zařídit a podívejte se na snadno instalovatelná bezúdržbová řešení odolávající nejnáročnějším podmínkám. Využijte nové aplikace a získejte robustní systémy vhodné pro plavbu.

Kdykoliv během výstavy vás rádi přivítáme na našem stánku (07.468). Nabídneme vám něco k pití a budeme připraveni promluvit si možnostech aplikací pro vaši jachtu.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.