Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Vstupte do světa pohybu budoucnosti a zvyšte svou konkurenceschopnost

V rychle se měnícím světě je důležité držet krok s trendy a změnami. Aby firmy dokázaly přežít v současné době a přetrvat i do budoucna, musí být konkurenceschopné. Konkurenceschopnost znamená nákladovou efektivitu a připravenost na budoucnost.

Cenově efektivní výkon
Méně prostojů, nižší nároky na údržbu, rychlejší konfigurace, inteligentní ovládání a vyšší přesnost znamenají lepší využitelnost vaší aplikace.

Připraveno na budoucnost
Připravenost na budoucnost v naší terminologii znamená mít k dispozici nejpohodlnější aktuální inteligentní funkce k optimálnímu provozu v aspektu ovládání, přesnosti a rychlosti.

Konkurenceschopnost
Cenově efektivní výkon a inovativní technologie pro vaši aplikaci vám pomohou vylepšit vaši konkurenceschopnost a Pohyb pro budoucnost.

Součástí řešení – pohony s integrovaným řízením
Průmyslové pohony s integrovaným řízením (IC) představují prostředek k udržení konkurenceschopnosti nabízených aplikací. 

Možnosti IC nabízejí širokou škálu výhod od snadné údržby, ovládání a instalace, až po širokou škálu přizpůsobitelných nastavení a zpětnou vazbu, jež napomáhají přizpůsobit řešení pohybu vašim specifickým potřebám a aplikacím. 

Integrované řízení

Zjistěte více o dostupných typech zpětné vazby a konfiguraci inteligentních pohonů.

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení play-icon

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace play-icon

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace

Soubory

Pohyb pro budoucnost

Přečtěte si více o budoucím světě pohybu s pohony IC.

Zobrazit

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Zobrazit

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.