Kontaktujte nás zde
Systém

Řešení pohonů Plug & Play

Divize LINAK TECHLINE nabízí více než kompletní řešení elektrických pohonů umožňující implementaci všech prvků inteligentního pohybu v jedné aplikaci. I zde jsme respektovali koncept Plug & Play.

Snadno integrovatelné výkonné systémy pohonů

Svět směřuje ke stále vyšší míře automatizace. To platí zejména v situacích, kdy je obtížné získat přístup nebo u funkcí, v nichž má otázka bezpečnosti zásadní důležitost. Systémy LINAK divize TECHLINE® představují kompletní řešení Plug & Play pro automatizovaný nebo dálkově ovládaný pohyb v aplikacích ve stavebnictví, v živočišné výrobě, ve výrobě průmyslových strojů či zemědělských vozidela v mnoha dalších oblastech. 
Ať už potřebujete řešení napojené na distribuční síť nebo zařízení nezávislé, vždy můžete volitelně přidat RF ovládání nebo tradiční ruční ovládač.

Obvykle se používají řešení, jež nejsou připojena k elektrické distribuční síti například ve vozidlech, traktorech nebo kombajnech. Systémy napojené do rozvodné sítě jsou obvyklé v oblasti průmyslové automatizace nebo v řešeních pro živočišnou výrobu, ventilaci, čištění odpadních vod atd.

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

Pohyb pro budoucnost – pohony s integrovaným řízením play-icon

Pohyb pro budoucnost – pohony s integrovaným řízením

Soubory

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Zobrazit

Pohyb pro budoucnost

Přečtěte si více o budoucím světě pohybu s pohony IC.

Zobrazit

Doba jde kupředu – přejděte na elektrické pohony! (česky)

Získejte více informací o výhodách servopohonových řešení v porovnání s hydraulickými systémy.

Zobrazit

Zaostřeno na pergoly

Pergoly poskytují zastínění ve chvílích, kdy je slunce vysoko na obloze. Zjistěte, jak systémová řešení LINAK zabezpečí rychlé a snadné ovládání stínicích systémů pergol.

Zobrazit

Zaostřeno na žaluzie v budovách

Díky integraci žaluziových systémů v budovách lze snadno ovládat průnik světla a tepla k zajištění lepšího vnitřního klimatu a nižší energetické náročnosti.

Zobrazit

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.