Kontaktujte nás zde
Systémy LINAK zajišťují automatizaci v pohybu

Svět směřuje ke stále vyšší míře automatizace. To platí zejména v aplikacích s nedostatkem místa či špatným přístupem, anebo u funkcí, v nichž má otázka bezpečnosti zásadní důležitost. Divize LINAK TECHLINE® má delší než 30leté zkušenosti s vývojem kompletních řešení elektrických servopohonů pro automatizované nebo vzdáleně ovládané aplikace ve stavebnictví, živočišné výrobě, výrobě průmyslových strojů, zemědělských vozidel a v mnoha dalších oblastech.

Systémy a řešení společnosti LINAK v těchto obchodních oblastech tvoří jeden či více pohonů s integrovaným řízením (IC), datový přijímač a ovládání. Naše systémy lze zjednodušeně rozdělit na dva typy:

  • On-grid (napojené na distribuční elektrickou síť)
  • Off-grid (ostrovní systémy)

Řešení off-grid se používají obvykle v aplikacích, jako jsou vozidla, traktory či kombajny. Systémy napojené do rozvodné sítě jsou obvyklé v oblasti průmyslové automatizace nebo v řešeních pro živočišnou výrobu, ventilaci, zpracování odpadních vod atd.

Oba typy systémů se vždy dodávají s možnostmi pro RF přijímače, dálkové ovládání nebo klasické ruční ovládání. Pohony s integrovanými řídicími jednotkami (IC) jsou ideální volbou řešení, jež lze snadno integrovat do vaší aplikace. Pohony s označením IC jsou vybaveny funkcemi jako je nastavitelná rychlost a zdvih, přesná polohová zpětná vazba, soft start, soft stop atd.*

*Funkce se mohou lišit podle zvolené varianty IC (Basic, Advanced, Parallel a BUS)

 

Přehled systému

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.