Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Usilujeme o dokonalost pohybu

Oddělení výzkumu a vývoje LINAK se spokojí jen s dokonalostí pohybu – a ve vašem případě tomu jistě nebude jinak. Přísné testování zajistí spolehlivost a soulad všech systémů pohonů pro zdravotnictví se všemi normami.

Testování – Technologie a trendy MEDLINE & CARELINE
Od čelní značky můžete očekávat kvalitu v každém detailu. Zjistíte, že komponenty MEDLINE® & CARELINE® dokáží vaše aplikace vylepšit. Oceníte také, že široká škála našich pohonů, sloupků, kontrolboxů, ovladačů a příslušenství nabízí vysoký stupeň flexibility a kompletní řešení pohonů.

Pohony a komponenty řady MEDLINE & CARELINE jsou navrženy a schváleny pro aplikace v nemocničních a zdravotnických zařízeních. V případě potřeby dokážeme poskytnout plně schválené kompletní systémy odolávající podmínkám a teplotám v mycích tunelech.

Pohony procházejí rozsáhlým testováním

Řešení pohonů pro nemocniční a zdravotnická zařízení musí odolávat extrémní manipulaci a opotřebení. Jsou využívány téměř nepřetržitě a čisticí postupy aplikované zejména v nemocnicích využívají velmi vysoké teploty, silné čisticí prostředky a vysokotlaké mytí.

Výrobky řady MEDLINE & CARELINE jsou před opouštěním výrobního závodu podrobovány testování 100% funkčnosti. Společnost LINAK také vyvinula komplexní program opakovaného testování. Nové produkty a vzorky ze stávající nabídky neustále procházejí řadou důkladných testů zahrnujících veškeré druhy extrémních podmínek. 

Spokojíme se jen s dokonalostí pohybu – a ve vašem případě tomu jistě nebude jinak. Potřebujete-li tedy bezpečné a spolehlivé řešení pohonů se schválením pro zdravotnictví, kontaktujte segment LINAK MEDLINE & CARELINE.

Přejete-li si zjistit více informací o testování, navštivte testovací středisko oddělení výzkumu a vývoje ve společnosti LINAK nebo zhlédněte naše video o zkušebních postupech LINAK.

 
LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK play-icon

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK

Soubory

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Zobrazit
MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zobrazit

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.