Technika a trendy

Očekávané výzvy ve zdravotnictví

Systémy elektrických lineárních pohonů LINAK musí být schopny zvládnout nápor výzev budoucnosti. Obezita, stárnoucí populace, častější výskyt cukrovky a více osob trpící demencí.

Nemocniční a zdravotnické odvětví bude do budoucna čelit třem hlavním výzvám.
  • Stárnoucí populace zvýší poptávku pacientů po péči, což bude mít vliv na nemocnice, sanatoria i domácí péči.
  • Onemocnění způsobená špatným životním stylem jsou v mnoha zemích narůstajícím problémem. S rostoucími globálními ekonomikami se také zvyšuje míra kritických a chronických onemocnění způsobených nesprávnou životosprávou. Tato skutečnost představuje výzvu pro nemocnice a systém zdravotnictví, neboť personál čelí rostoucímu počtu pacientů.
  • Dalším negativním důsledkem našeho změněného životního stylu, jenž je doslova zátěží nemocnic a zdravotnictví, je globální fenomén obezity. 

Vaše výzvy jsou naší výzvou

Tyto trendy jsou současně výzvou i příležitostí pro výrobce nemocničních a zdravotnických zařízení. Aplikace určené k usnadnění života a ulehčení námahy pečovatelů budou do budoucna představovat konkurenční výhodu. Totéž platí, přinesou-li řešení pacientům více pohodlí a nezávislosti na sestrách a dalším ošetřujícím personálu. 

Specializovaný segment MEDLINE® & CARELINE® společnosti LINAK potřeby v pečovatelství velmi bedlivě sleduje. Pokročilé systémy elektrických lineárních pohonů vylepší širokou škálu nemocničních a zdravotnických zařízení, aby se s budoucími výzvami vyrovnaly.

Umožněte nám vylepšit vaše podnikání

Jsme přesvědčeni, že v úzké spolupráci s našimi zákazníky vytvoříme nová inovativní řešení, jež zdravotníkům pomohou plnit každodenní úkoly. Pacienti se navíc budou cítit pohodlněji a nezávisle. 

A přesně to je ke konfrontaci s nadcházejícími výzvami potřeba. Kontaktujte segment LINAK® MEDLINE & CARELINE a přestavte nám své potřeby a nápady. Budeme spolupracovat na systémových řešeních ke zlepšení vašeho podnikání.

 

Soubory

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zobrazit

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.