Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Máme k dispozici praktické know-how a podporu

Společnost LINAK má více než 30 let zkušeností s vývojem spolehlivých a inovativních systémů elektrických pohonů pro zdravotnické aplikace. Uskutečňujme společně vizi „Care for Tomorrow Today™.

Jste připraveni? Technologie a trendy

Zvolíte-li společnost LINAK za svého partnera, využijete ve svých řešeních její více než třicetileté specializované praktické know-how.

Vyhledejte příslušnou odbornou oblast a podívejte se, jak vám můžeme pomoci uskutečňovat vizi „Care for Tomorrow Today“. 

Systémy pohonů pro nemocniční lůžka
V nemocnicích je více lůžek než lékařů a sester. Vytvoříte-li tedy lůžko, jež dokáže omezit objem časově náročných úkolů personálu, je úspěch téměř zaručen. Řešení LINAK Intelligent Care Solutions™ nabízí celou řadu příležitostí pro inovativní přístup.

Servopohony pro lůžka do sanatorií
Použitím technologie LINAK lze lůžka do sanatorií vybavit inteligentními bezpečnostními funkcemi, například přivoláním sestry, podsvícením lůžka nebo vysláním signálu v případě výskytu vlhkosti v lůžku nebo jestliže klient lůžko opustí.

Systémy pohonů pro zvedáky pacientů
Bezpečnost a spolehlivost mají ve zvedácích pacientů klíčový význam. Chcete-li si u zdravotníků a pacientů udržet vynikající pověst, rozhodnete se možná laťku ještě zvýšit. A s produkty LINAK toho bezpečně docílíte.

Elektrické pohony pro zubařská křesla
Elektrické pohony LINAK zajistí univerzální polohování zubařských křesel a umožní kombinaci několika pohybů v jediné plynulé operaci.

Systémy pohonů lůžek pro domácí péči
Roste poptávka po zařízení pro domácí péči navrženém tak, aby se starší lidé a osoby se zdravotním postižením staly méně závislými na pomoci zvenčí. Naše inteligentní pohony představují prakticky nekonečný potenciál inovativního myšlení v navrhování lůžek pro domácí péči.

Elektrické servopohony pro lůžka/stoly
Bolesti zad a poruchy páteře jsou velmi častými zdravotními problémy sester a lékařů. Narůstá tak pozornost věnovaná zlepšené ergonomii a flexibilnímu elektrickému polohování terapeutických a vyšetřovacích lehátek a stolů, což jsou obory specializace společnosti LINAK.

Systémy lineárních pohonů pro terapeutická křesla
Pacienti často tráví v terapeutických křeslech dlouhou dobu. Proč je tedy nevybavit bohatšími funkcemi než jen obvyklým polohováním? Čtecí lampy a konektor k nabíjení mobilního telefonu jsou jen některé z možností, jež výrobky LINAK nabízejí.

Lineární pohony pro kolečková křesla
Spolehlivost a komfort mají v konstrukci kolečkových křesel stejně vysokou důležitost. K výrobě spolehlivého a pohodlného invalidního vozíku budete potřebovat výkonné, malé a tiché elektrické pohony s nízkou spotřebou energie a plynulým přesným výkonem polohování.

Soubory

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás