Technika a trendy

Řada kontrolboxů LINAK – řešení „vše v jednom“

Nabídka kontrolboxů LINAK řady CO je velmi široká. Vylepšili jsme hygienické funkce, usnadnili vedení kabelů a vynalézavé řešení příruby umožňuje montáž kontrolboxů v nejrůznějších orientacích. Důležitější ovšem je, že tato kombinace představuje ve společnosti LINAK nový standard.

Proč se náš koncept nazývá „One World – One Box“
S více než třicetiletými zkušenostmi, rozsáhlými znalostmi a získaným know-how nastavuje společnost LINAK nové standardy díky kombinaci několika nových funkcí v řadě kontrolboxů. Díky schválení výrobků k použití kdekoli na světě, s místními skladovými kapacitami a službami máte zástupce společnosti LINAK vždy po ruce. SMPS je ve všech kontrolboxech standardem zajišťujícím kompatibilitu s širokou škálou nemocničních a pečovatelských aplikací. Po přidání dalšího kontrolboxu využijete koncept CO-Link™, čímž získáte dvojnásobný počet kanálů a dodatečný výkon – vše se ovládá jediným ručním ovládáním.


Kontrolboxy odolávají strojovému mytí 
Hygiena je ve zdravotnictví nanejvýš důležitá. Proto se všechny kontrolboxy dodávají ve standardu LINAK IPX6 Washable DURA™. Výrobky jsou tak v porovnání s aktuálními normami ještě lépe chráněny proti vniknutí vody a jsou strojově omyvatelné.  Kvalita LINAK je synonymem vysokého výkonu, takže vám můžeme na naše kontrolboxy nabídnout pětiletou záruku.

Snadná integrace do libovolné aplikace
Nízká hmotnost a kompaktní konstrukce přinášejí široké alternativy instalace a inovativní vedení kabelů zajistí bohaté možnosti montáže. Vynalézavé řešení konzol umožňuje jednoduchou montáž kontrolboxů v nejrůznějších orientacích a všechny kontrolboxy v nové platformě lze snadno doplnit záložním akumulátorem, pokud to konkrétní aplikace vyžadují.

Řada kontrolboxů LINAK – řešení „vše v jednom“
Inteligence v krabičce play-icon

Inteligence v krabičce

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK play-icon

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK

LINAK – výrobky světové třídy play-icon

LINAK – výrobky světové třídy

Soubory

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zobrazit

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Zobrazit

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.