Kontaktujte nás zde
Systém

Systémy pro zvedáky pacientů

Systémy pohonů LINAK zajistí plynulé zvedání a pohyb zvedáků pacientů přinesou zlepšení bezpečnosti a ergonomie pro pacienty i personál. Specifikace závisí na individuálních potřebách a požadavcích. Hlavním aspektem může být výkon, hlučnost nebo počet kanálů (pohonů). Společnost LINAK pracuje se třemi různými výchozími konfiguracemi zvedáků pacientů, v jejichž rámci můžete vytvořit několik různých řešení. Jedná se o tyto konfigurace: Basic, Medium a Advanced.

MEDLINE & CARELINE – systém zvedacího zařízení pro pacienty
Systémy pohonů pro zvedáky pacientů

Vyberte 24V baterii, kontrolbox připojte k jednomu či více osvědčeným a testovaným pohonům a přidejte intuitivně navržený ovladač. Získáte skvělý systém pro zvedáky pacientů, jež vám pomohou zvýšit bezpečnost péče o pacienty. 

Společnost LINAK je již tři desítky let inovativním favoritem v oblasti zdravotnictví, kde přináší systémová řešení odpovídající potřebám zákazníků.

Obecné systémy pohonů pro zvedáky pacientů

Specifikace závisí na individuálních potřebách a požadavcích. Hlavním aspektem může být výkon, hlučnost nebo počet kanálů (pohonů). Společnost LINAK pracuje se třemi různými výchozími konfiguracemi zvedáků pacientů, v jejichž rámci můžete vytvořit několik různých řešení. Jedná se o tyto konfigurace: Basic, Medium a Advanced.

Všechny společně pokryjí výrobu nejrůznějších druhů zvedáků pacientů včetně zvedáků pro velmi těžké pacienty. S pohony LINAK postavíte zvedáky s výkonem až 12000 N na pohon. 

Pro vaši inspiraci uvádíme několik příkladů typických konfigurací systému:

Basic:
Pohon zvedáku: LA40 PL
Ruční ovládání: HB30
Baterie: CBJ Home

Medium:
Pohon zvedáku: LA40 PL
Rozpěra nohou: LA23
Ruční ovládání: HB30
Kontrolbox: CAL40/CAL40+

Advanced: 
Pohon zvedáku: LA44
Rozpěra nohou: LA23
Pohon závěsného zařízení: LA20
Ruční ovládání: HB80
Kontrolbox: COL50 / CAL40+
Service data tool (SDT)

Mnohem víc než pohyb

Bezpečnost a ergonomie mají v této oblasti nejvyšší důležitost. A to platí stále! Klíčem k vyššímu prospěchu je také optimalizace pracovních postupů, jež ušetří čas personálu, aby se mohl věnovat pacientům. Tyto požadavky stojí u základů systémů LINAK. 

Všechny systémy LINAK jsou navrženy s ohledem na kompatibilitu s požadavky normy EN 10535 a jsou testovány a certifikovány v souladu s mezinárodními zdravotnickými normami.

Vysoké standardy kvality našich klíčových výrobků (řešení systémů pohonů) zlepšují kvalitu života uživatelů zdokonalením ergonomie a zajištěním spolehlivého plynulého pohybu. A touto cestou chceme kráčet i nadále.

Proto také nabízíme řadu doplňkových funkcí s přidanou hodnotou, jež můžete do systému přidat. Jednou z nich je servisní rozhraní (SDT). Umožní vám získat ze systému řadu údajů včetně stavu baterie nebo informací o aktuálním výkon servopohonu. 

LINAK Bezpečná manipulace s pacienty play-icon

LINAK Bezpečná manipulace s pacienty

LINAK Ruční ovládání pro zvedáky pacientů play-icon

LINAK Ruční ovládání pro zvedáky pacientů

LINAK Baterie a kontrolboxy pro zvedáky pacientů play-icon

LINAK Baterie a kontrolboxy pro zvedáky pacientů

LA40 – video play-icon

LA40

Nové ergonomické ruční ovládání LINAK HB30 ke zvedáku pacientů play-icon

Nové ergonomické ruční ovládání LINAK HB30 ke zvedáku pacientů

Lineární servo LA23 od společnosti LINAK play-icon

Lineární pohon LA23 od společnosti LINAK

Soubory

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zobrazit

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.