Kontaktujte nás zde
Systém

Systémy pro terapeutická křesla

Systémy pohonů LINAK zajišťují plynulé zvedání a polohování terapeutických křesel, kde pomáhají zvyšovat komfort pacientů a zlepšovat ergonomii pro lékaře. Různé potřeby vyžadují různé typy systémů. Ať už požadujete základní systém pro terapeutické křeslo nebo pokročilé přizpůsobené řešení, máme pro vás vždy správné řešení. Společnost LINAK pracuje se třemi různými konfiguracemi pro terapeutická křesla. V rámci nabízených možností můžete sestavovat řadu různých řešení. Jedná se o tyto konfigurace: Basic, Medium a Advanced.

Systémy pohonů pro terapeutická křesla

Vyberte jeden či osvědčených a testovaných pohonů LINAK, připojte je ke kontrolboxu a vše ovládejte intuitivními ovladači. A máte vytvořen systém!
 Segment MEDLINE® & CARELINE® společnosti LINAK již tři desítky let inovativním způsobem udává tempo v oblasti léčby, kde přináší systémová řešení odpovídající potřebám zákazníků.

Typický systém pro terapeutická křesla

Přidání pohybu a příslušenství k terapeutickému křeslu zajistí kromě zvýšení pohodlí pacienta také pomoc při optimalizaci pracovních postupů zdravotnického personálu. 

Potřeby jsou však různé, takže jsou zapotřebí nejrůznější typy systémů. Společnost LINAK má rozsáhlé znalosti a široké portfolio produktů. Ať už budete chtít základní systém terapeutického křesla nebo raději pokročilé přizpůsobené řešení, vždy vám vyjdeme vstříc. 

Společnost LINAK pracuje se třemi různými konfiguracemi pro terapeutická křesla. V rámci nabízených možností můžete sestavovat řadu různých řešení. Jedná se o tyto konfigurace: Basic, Medium a Advanced.

Zde jsou tři příklady:

Basic:
Pohon k nastavování výšky: LA31
Opěradlo: LA23
Opěrka nohou: LA23
Ruční ovládání: HB30
Kontrolbox: CA40

Medium:
Pohon k nastavování výšky: LA34
Opěradlo: LA31 / LA40
Opěrka nohou: LA31
Ruční ovládání: HB80
Kontrolbox: CO61

Advanced:
Pohon k nastavování výšky: LA44 / BL1 (sloupek)
Opěradlo: LA31 / LA40
Opěrka nohou: LA40
Ruční ovládání: Klávesnice ACK, FPP, DPH
Kontrolbox: CB20
Baterie: BA21

Pro všechny výše uvedené kontrolboxy je k dispozici přizpůsobený software a můžete přidat jedno či více hodnotných příslušenství: světla ke čtení, masážní motory, váhu, USB výstup k nabíjení telefonu atd. 

Mnohem víc než pohyb

Bezpečnost a ergonomie mají v této oblasti nejvyšší důležitost. A to platí stále! Klíčem k vyššímu pohodlí je také optimalizace pracovních postupů, úspora času terapeutů či lékařů a získání více času pro práci s pacienty. Tyto požadavky stojí u základů systémů LINAK. 
Všechny systémy LINAK jsou navrženy s ohledem na přesné dodržování norem a jsou testovány a certifikovány v souladu s mezinárodními zdravotnickými normami. Společnost LINAK konečně nabízí omyvatelné řešení s krytím IPX6.
Vysoké standardy kvality našich klíčových výrobků (řešení pohonů a systémů zvedacích sloupků) zlepšují kvalitu života uživatelů zdokonalením ergonomie a zajištěním spolehlivého plynulého pohybu. A touto cestou chceme kráčet i nadále. 
Proto také nabízíme řadu doplňkových funkcí s přidanou hodnotou, jež můžete do systému přidat. Jednou z nich je servisní rozhraní (SDT2). Tento nástroj vám umožní získat ze systému řadu údajů včetně stavu baterie nebo informací o aktuálním výkon servopohonu. 

 
Inteligence v krabičce play-icon

Inteligence v krabičce

Lineární servo LA23 od společnosti LINAK play-icon

Lineární pohon LA23 od společnosti LINAK

Soubory

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zobrazit

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.