Systém

Systémy pro nemocniční lůžka

Systémy pohonů LINAK zajišťují plynulý pohyb v nemocničních lůžkách a zlepšují jejich funkčnost využitím inteligence a řady funkcí s přidanou hodnotou. Specifikace systému LINAK závisí na individuálních požadavcích. Hlavním aspektem může být zatížení, rychlost, hlučnost, počet kanálů (pohonů) nebo množství příslušenství. Společnost LINAK poskytuje flexibilní systémy splňující veškeré požadavky trhu – od řešení Basic až po konfigurace Advanced.

Systémy pohonů pro nemocniční lůžka

Vyberte jeden či více osvědčených a testovaných zvedacích sloupků/pohonů. Připojte je ke kontrolboxu a přidejte intuitivně navržený ovladač. Tak vytvoříte systém. Nainstalujte specializovaný software a pokročilý systém je připraven.

Společnost LINAK již tři desítky let inovativním způsobem udává tempo v oblasti zdravotnictví. Dodáváme řešení systémů šitá na míru potřebám našich zákazníků.

Obecný systém pro nemocniční lůžka

Specifikace systému nemocniční lůžka závisí na individuálních požadavcích. Hlavním aspektem může být výkon, rychlost, hlučnost, počet kanálů (pohonů) nebo množství příslušenství. Proto společnost LINAK pracuje se třemi různými konfiguracemi pro nemocniční lůžka: Basic, Medium a Advanced.

Pro vaši inspiraci uvádíme několik příkladů typických konfigurací systému:

Basic:
Kontrolbox: CO41
Pohony: LA40 (jeden nebo dva)
Ovladač: ACOM
Funkce: žádné

Medium:
Kontrolbox:  CO61
Pohony: LA40(až čtyři)
Ovladač: HB80 (s funkcí blokování)
Funkce: ACO (inteligentní ošetřovatelský ovladač)

Advanced:
Kontrolbox: CO71
Pohony/sloupky: LA40 a/nebo BL1 (až čtyři)
Ovladač: HB80 (s funkcí blokování)
Funkce: ACT (inteligentní ošetřovatelský ovladač s dotykovou obrazovkou), váha, OOB (detekce opuštění lůžka), UBL (podsvícení lůžka), EBC (elektronické ovládání brzd), zálohovací baterie, zabezpečení napájení (při připojování napájecího kabelu k pohybujícímu se lůžku zazní alarm) a tak dále.

Mnohem víc než pohyb

Bezpečnost a ergonomie mají v této oblasti nejvyšší důležitost. A to platí stále! Klíčem k vyššímu prospěchu je také optimalizace pracovních postupů, jež ušetří čas personálu, aby se mohl věnovat pacientům. Tyto požadavky stojí u základů systémů LINAK. 

Kontrolboxy CA30, CA40 a CO61 nabízejí v tomto ohledu řadu výhod. Především mají zabezpečení při první poruše. To znamená, že nikdy nedojde k nechtěnému pohybu a systém nemůže být poškozen ani zničen potenciálními zkraty.

Všechny systémy LINAK jsou navrženy s ohledem na kompatibilitu s normou EN 60601 a jsou testovány a certifikovány v souladu s příslušnými mezinárodními zdravotnickými normami.

Vysoké standardy kvality našich klíčových výrobků (pohonů, kontrolboxů a ovladačů) zlepšují kvalitu života uživatelů zdokonalením ergonomie a zajištěním spolehlivého plynulého pohybu v lůžkách.

LINAK na veletrhu MEDICA 2017 play-icon

LINAK na veletrhu MEDICA 2017

Inteligence v krabičce play-icon

Inteligence v krabičce

Společnost LINAK představuje základní systém OpenBus™ pro nemocniční lůžka play-icon

Společnost LINAK představuje základní systém OpenBus™ pro nemocniční lůžka

Lineární servo LA23 od společnosti LINAK play-icon

Lineární pohon LA23 od společnosti LINAK

Soubory

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zobrazit

Zaostřeno na lůžka ve zdravotnictví

Při hledání cest pro zajištění vyššího stupně nezávislosti osob potřebujících péči jsou pomyslnou startovní čarou lůžka. Společnost LINAK nabízí dokonale padnoucí řešení pro nejrůznější konstrukce lůžek ve zdravotnictví.

Zobrazit

Základní OpenBus™ systém pro nemocniční lůžka

Nastavitelná řešení pohonů pro moderní zdravotnictví. Inovujte svůj systém analogových pohonů a využijte řadu výhod nabízených systémem OpenBus™

Zobrazit

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.