Kontaktujte nás zde
Systém

Systémy pro lůžka v sanatoriích

Řešení se systémy pohonů LINAK zajišťují plynulé polohování výšky, opěradel či opěrek nohou a integrují funkce s přidanou hodnotou ke zvýšení bezpečnosti a efektivity. Specifikace systému LINAK závisí na individuálních požadavcích. Hlavním aspektem může být zatížení, rychlost, hlučnost, počet kanálů (pohonů) nebo množství příslušenství. Společnost LINAK poskytuje flexibilní systémy splňující veškeré požadavky trhu – od řešení Basic až po konfigurace Advanced.

MEDLINE & CARELINE – systém pro lůžka v sanatoriích
Systémy pohonů pro lůžka v sanatoriích

Vyberte kontrolbox, připojte jej k jednomu či více osvědčeným a testovaným pohonům nebo sloupkům a přidejte intuitivní ruční ovládání. Tak vytvoříte systém. Přidejte inteligenci funkcí s přidanou hodnotou a pokročilý systém je připraven.

Společnost LINAK již tři desítky let inovativním způsobem udává tempo v oblasti výroby lůžek pro sanatoria, kde přináší systémová řešení vyhovující potřebám zákazníků.

Obecný systém pro lůžka pro domácí péči

Specifikace samozřejmě závisí na individuálních požadavcích. Hlavním aspektem může být výkon, rychlost, hlučnost, počet kanálů (pohonů) nebo množství příslušenství. Společnost LINAK pracuje se třemi různými konfiguracemi pro lůžka do sanatorií: Basic, Medium a Advanced.

Pro vaši inspiraci uvádíme několik příkladů typických konfigurací systému:

Basic:
Kontrolbox: CA40
Pohony: 3× LA40
Ovladač: HB80 (s funkcí blokování)

Medium:
Kontrolbox: CO41
Pohony: 3× LA40
Ovladač: ACOM

Advanced:
Kontrolbox: CO61
Pohony: 4× LA40
Ovladač: FPP (flexibilní pacientský panel)
Funkce: ACO (inteligentní ošetřovatelský ovladač), UBL (podsvícení lůžka), EBC (elektronické ovládání brzd), OOB (detekce opuštění lůžka), WET (senzor vlhkosti) a zálohovací baterie.

Mnohem víc než pohyb

Bezpečnost a ergonomie mají v této oblasti nejvyšší důležitost. A to platí stále! Klíčem k vyššímu prospěchu je také optimalizace pracovních postupů, jež ušetří čas personálu, aby se mohl věnovat klientům. Tyto požadavky stojí u základů systémů LINAK.

Kontrolboxy CA40 a CO61 nabízejí v tomto ohledu řadu výhod. Především mají zabezpečení při první poruše. To znamená, že nikdy nedojde k nechtěnému pohybu a systém nemůže být poškozen ani zničen potenciálními zkraty. 

Všechny systémy LINAK jsou navrženy s ohledem na kompatibilitu s normou EN 60601 a jsou testovány a certifikovány v souladu s mezinárodními zdravotnickými normami. A konečně, společnost LINAK nabízí omyvatelné řešení s krytím IPX6. 

Všechny funkce s přidanou hodnotou jsou volitelné. Pomáhají zlepšit bezpečnost klientů i personálu v sanatoriích a jejich záměrem je zvýšení efektivity práce ošetřovatelů k optimalizaci času věnovaného klientům. 

Rozhodujícím faktorem jsou vysoké standardy kvality našich klíčových výrobků (pohonů, kontrolboxů a ovladačů) zlepšují kvalitu života uživatelů zdokonalením ergonomie a zajištěním spolehlivého plynulého pohybu v lůžkách.

Soubory

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zaostřeno na lůžka ve zdravotnictví

Při hledání cest pro zajištění vyššího stupně nezávislosti osob potřebujících péči jsou pomyslnou startovní čarou lůžka. Společnost LINAK nabízí dokonale padnoucí řešení pro nejrůznější konstrukce lůžek ve zdravotnictví.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás