Kontaktujte nás zde
Systém

Systémy pro elektrická lůžka a stoly

Systémy pohonů LINAK zajišťují plynulé zvedání a polohování zákrokových a vyšetřovacích lůžek či stolů, čímž pomáhají zlepšit ergonomické podmínky práce lékařů. Specifikace závisí na individuálních potřebách a požadavcích. Ať už požadujete základní systém pro zákroková a vyšetřovací lehátka či stoly, anebo hledáte pokročilá přizpůsobená řešení, společnost LINAK vždy nabídne portfolio produktů k navržení správné konfigurace systému použitím tří různých řešení: Basic, Medium a Advanced.

Systémy MEDLINE & CARELINE pro lůžka a stoly
Systémy pohonů pro elektrická lůžka a stoly

Vyberte kontrolbox LINAK, připojte jej k jednomu či více osvědčeným a testovaným pohonům nebo sloupkům a přidejte intuitivně navržený ovladač. Tak vytvoříte systém.

Společnost LINAK již tři desítky let inovativním způsobem udává tempo v oblasti léčby, kde přináší systémová řešení odpovídající potřebám zákazníků.

Obecný systém pro zákroková a vyšetřovací lůžka/stoly

Specifikace závisí na individuálních potřebách a požadavcích. Ať už požadujete základní systém pro zákroková a vyšetřovací lehátka či stoly nebo hledáte pokročilá přizpůsobená řešení, společnost LINAK vždy nabídne portfolio produktů k navržení správné konfigurace vašeho systému.

Hlavním aspektem může být výkon, rychlost, hlučnost, počet kanálů (pohonů) nebo množství příslušenství s přizpůsobeným softwarem pro optimalizaci funkcí. Společnost LINAK pracuje se dvěma různými výchozími konfiguracemi lůžek, v jejich rámci můžete vytvořit několik různých řešení. Jedná se o následující konfigurace: Basic a Medium.

Pro vaši inspiraci uvádíme několik příkladů typických konfigurací systému:

Basic:
Pohon zvedáku: LA40
Ovladač: HB30/FS3
Kontrolbox: CA30

Medium:
Pohon zvedáku: LA44
Opěradlo: LA40
Ovladač: HB30/FS3
Kontrolbox: CO61

Advanced:
Pohon zvedáku/sloupek: 2× BL1
Opěradlo: LA40
Ovladač: HB30/FS3
Kontrolbox: CO61

Mnohem víc než pohyb

Bezpečnost a ergonomie mají v této oblasti nejvyšší důležitost. A to platí stále! Klíčem k vyššímu pohodlí je také optimalizace pracovních postupů, úspora času terapeutů či lékařů a získání více času pro práci s pacienty. Tyto požadavky stojí u základů systémů LINAK. 

Všechny systémy LINAK jsou navrženy s ohledem na přesné dodržování norem a jsou testovány a certifikovány v souladu s odpovídajícími mezinárodními zdravotnickými normami. Společnost LINAK konečně nabízí řešení s krytím IPX4.

Vysoké standardy kvality našich klíčových výrobků (řešení pohonů a systémů zvedacích sloupků) zlepšují kvalitu života uživatelů zdokonalením ergonomie a zajištěním spolehlivého plynulého pohybu. A touto cestou chceme kráčet i nadále.

Proto také nabízíme řadu doplňkových funkcí s přidanou hodnotou, jež můžete do systému přidat. Jednou z nich je servisní rozhraní (SDT). Tento nástroj vám umožní získat ze systému řadu údajů včetně stavu baterie nebo informací o aktuálním výkon servopohonu. 

Flexibilita a skvělý design v polohovatelných zákrokových a vyšetřovacích lůžkách či stolech play-icon

Flexibilita s skvělý design

LA40 – video play-icon

LA40

CO-Link play-icon

LINAK CO-Link™ – pokročilý pohyb s dvojnásobnou silou

Inteligence v krabičce play-icon

Inteligence v krabičce

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK play-icon

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK

Lineární servo LA23 od společnosti LINAK play-icon

Lineární pohon LA23 od společnosti LINAK

Soubory

Zaostřeno na lehátka a stoly

Flexibilní funkce a vylepšená ergonomie patří mezi současné potřeby v oblasti terapeutických a vyšetřovacích lehátek.

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás