Systém

Systémy k lůžkům pro domácí péči

Řešení se systémy pohonů LINAK umožňují bezproblémové nastavování výšky, opěradla a podpěry nohou v lůžkách pro domácí péči. Specifikace systému LINAK závisí na individuálních požadavcích. Hlavním aspektem může být zatížení, rychlost, hlučnost, počet kanálů (pohonů) nebo množství příslušenství. Společnost LINAK poskytuje flexibilní systémy splňující veškeré požadavky trhu – od základních až po pokročilá řešení.

Systémy LINAK k lůžkům pro domácí péči

Zkombinujte kontrolbox s jedním či více osvědčenými a testovanými pohony a vše ovládejte pomocí jediného intuitivního ručního ovládání. Tak vytvoříte systém. 

Společnost LINAK již tři desítky let inovativním způsobem udává tempo v oblasti péče. Dodáváme řešení systémů šitá na míru potřebám našich zákazníků.

Obecný systém pro lůžka pro domácí péči

Specifikace systému LINAK závisí na individuálních požadavcích. Hlavním aspektem může být výkon, rychlost, hlučnost, počet kanálů (pohonů) nebo množství příslušenství. Společnost LINAK pracuje se dvěma různými výchozími konfiguracemi lůžek pro domácí péči – Basic a Medium. Škálovatelnost obou řešení je prakticky neomezená.

Pro vaši inspiraci uvádíme pár příkladů typických konfigurací systému:

Basic:
Kontrolbox: CA30
Pohony: 2× LA27 (jeden nebo dva)
Ovladač: HB70/HL70

Medium:
Kontrolbox: CA40
Pohony: 3×/4× LA40 (až čtyři)
Ovladač: HB70/HL70/HB80

Advanced:
Kontrolbox  CO61
Pohony: 3×/4×  LA40  (až čtyři)
Ovladač: HB70/HL70/HB80

Mnohem víc než pohyb

Bezpečnost a ergonomie mají v této oblasti nejvyšší důležitost. A to platí stále! Klíčem k vyššímu prospěchu je také optimalizace pracovních postupů, jež ušetří čas personálu, aby se mohl věnovat klientům. Tyto požadavky stojí u základů systémů LINAK. 

Kontrolboxy CA30 a CA40 nabízejí v tomto ohledu řadu výhod. Především mají zabezpečení při první poruše. To znamená, že nikdy nedojde k nechtěnému pohybu a systém nemůže být poškozen ani zničen potenciálními zkraty. 

Všechny systémy LINAK jsou navrženy s ohledem na kompatibilitu s normou EN 60601 a jsou testovány a certifikovány v souladu s příslušnými mezinárodními zdravotnickými normami. Společnost LINAK konečně nabízí omyvatelné řešení s krytím IPX6. 

Vysoké standardy kvality našich klíčových výrobků (pohonů, kontrolboxů a ovladačů) zlepšují kvalitu života uživatelů zdokonalením ergonomie a zajištěním spolehlivého plynulého pohybu v lůžkách.

Inteligence v krabičce play-icon

Inteligence v krabičce

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK play-icon

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK

Soubory

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zobrazit

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.