Kontaktujte nás zde

Systémy pohonů pro zdravotnické aplikace

Požadavky na vyšší stupeň efektivity ve zdravotnictví a obecně výrazná poptávka po ergonomičtějších aplikacích volají po zavádění pokročilejších řešení systémů. Společnost LINAK takové systémy vytváří. Jsou tvořeny multifunkčním kontrolboxem propojeným s jedním či více osvědčenými a testovanými pohony/sloupky ovládanými intuitivním ručním nebo nožním ovladačem.

Potřebujete-li vysoce kvalitní základní nebo pokročilý systém s četnými funkcemi zvyšujícími inteligenci sestavy, použijte systémy LINAK, jež vylepší funkčnost všech druhů klinických či fitness aplikací, nemocničního a zdravotnického vybavení, pečovatelských aplikací v obytných domech i aplikací pro osoby s hendikepem.

Vytvořte systém, jaký potřebujete
Rozsáhlé produktové portfolio LINAK umožňuje vytvořit přesně takový systém, jaký pro svou aplikaci potřebujete. Téměř všechny naše výrobky jsou kompatibilní a můžete je tak poměrně snadno rozšiřovat nebo redukovat. Navíc je k dispozici rostoucí počet funkcí s přidanou hodnotou, jako například SDT (servisní rozhraní), EBC (elektronické ovládání brzd) nebo (snímače detekce opuštění lůžka).

Spolehněte se na certifikovaná a odolná řešení
Všechny výrobky LINAK pro zdravotnické aplikace jsou testovány a certifikovány v souladu s mezinárodními zdravotnickými normami. Jsou omyvatelné, disponují krytím IPX4/IPX6 a vyhovují požadavkům normy EN 10535. Kromě delší životnosti aplikace získáte také bezproblémový výkon s minimálními nároky na údržbu.

Získejte globálního partnera s rozsáhlými zkušenostmi
Společnost LINAK již přes 30 let vyvíjí pohony používané v invalidních vozících, nemocničních lůžkách, zvedácích pacientů a v řadě dalších aplikací. Nabyté zkušeností nyní slouží ke zdokonalování stávajících výrobků a k vývoji nových – často ve spolupráci s výrobci. Díky více než 35 pobočkám rozesetým po celém světě mají naši zákazníci po ruce přehled o místních trzích a potřebnou podporu. 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás