Kontaktujte nás zde

Vždy o krok napřed s aplikací OneConnect™

OneConnect je nová platforma hostující všechny digitální služby související se systémy pohonů LINAK® používanými ve zdravotnických aplikacích. V jednoduché aplikaci OneConnect naleznou servisní technici a koncoví uživatelé produktů snadno přístupné a relevantní údaje o stavu systému v aplikacích s produkty LINAK.

Opatřete své produkty v aplikaci OneConnect vlastní značkou, komunikujte přímo se svými koncovými uživateli a vylepšete jejich zkušenosti s produkty.

Portál OneConnect je vaším jediným vstupním místem pro správu funkcí a služeb OneConnect.

S portálem OneConnect mohou technici pracovat kdykoli a všude, kde je třeba. V aplikaci OneConnect mohou vyhledávat a identifikovat produkty signalizující servisní zásah, potřebu vyčištění či nutnost nabití, aby provedli příslušná opatření.

Budete o krok napřed před požadavky na servis a údržbu, abyste svým zákazníkům ve zdravotnictví pomáhali plnit náročné požadavky na péči, bezpečnost a efektivitu.

 

Snadno ovladatelná bezplatná aplikace OneConnect™

Aplikace OneConnect je k dispozici ke stažení v obchodech AppStore a Google Play. Slouží jako nástroj k detekci aplikací ve zdravotnickém prostředí. Každý z vašich produktů s integrovanými systémy LINAK a podporou platformy OneConnect v dosahu smartphonu bude stav systémových dat vysílat do aplikace OneConnect. Stavové informace opatřené v aplikaci příznakem mohou představovat cokoli – od vybité baterie a chyby systému až po servisní stavy a potřebu vyčištění. Díky snadné dostupnosti těchto informací mohou příslušní zaměstnanci přijímat nezbytná opatření.

 

Stav bezpečnosti systému LCi

OneConnect – je vyžadováno vyčištění

 

OneConnect – servisní podpora

OneConnect – je vyžadován servis

 
 

Digitální řešení OneConnect™

OneConnect představuje solidní platformu, jež zajistí spojení se zařízením a vašimi zákazníky. Potřebujete-li integraci do vlastní digitální platformy nebo infrastruktury, komunikační rozhraní LINAK™ (LCi™) vaše digitální procesy podpoří.

LCi je zabezpečené obecné datové rozhraní poskytující plný přístup k celému systému LINAK – zajistí podporu přizpůsobeným řešením, jako jsou aplikace ovládání smartphonu/tabletu a integrace do funkcí k přivolání sestry či systémů zařízení. Možností je celá řada – obraťte se na místního obchodního zástupce společnosti LINAK, jenž vám poskytne informace o možnostech integrace do vašeho digitálního řešení.

Přístup k rozhraní LCi je rozdělen do několika vrstev přístupnosti dat, čímž získáte úplnou kontrolu nad přístupem různých osob k různým datům produktů.

Chcete-li být připraveni na řešení OneConnect a vlastní digitální budoucnost, zvolte jednoduše produkty LINAK s integrovaným rozhraním LCi nebo jeho podporou.

Rozhraní LCi je k dispozici pro všechny kontrolboxy LINAK CO prostřednictvím funkce Bluetooth® nebo propojením modulárním datovým rozhraním (MDI).

Logo LCi
 
 

Přizpůsobte si platformu OneConnect™

Přizpůsobte si obsah aplikace prostřednictvím portálu OneConnect. U každého ze svých produktů máte možnost spravovat, jaký název a fotografie výrobku se v aplikaci OneConnect zobrazí. Celá stránka v aplikaci s obrazovkou centra nápovědy je vám zcela k dispozici pro individuální obsah jednotlivých produktů. Získáte jedinečnou příležitost komunikovat přímo s koncovými uživateli a poskytovat jim různé informace, například rychlé průvodce k produktům, příručky, instruktážní videa, telefonní čísla technické podpory, e-mailové adresy a mnoho dalšího.

 

OneConnect v prohlížeči a aplikace

 

Výhody platformy OneConnect™ pro vás a vaše zákazníky

  • Bezplatná a uživatelsky přívětivá aplikace se stavem systému v reálném čase umožňuje servisním technikům podniknout v příhodnou chvíli náležité kroky
  • Pohotová digitální platforma ve vašich aplikacích – nemusíte vyvíjet vlastní software
  • Začleňte OneConnect do vlastní značky - přizpůsobte aplikaci identitě své značky a konkrétnímu obsahu nebo nechte zákazníka přizpůsobit obsah podle vlastních potřeb
  • Jediné kontaktní místo pro všechny aplikace s integrovanými produkty LINAK – koncoví uživatelé získají přístup k produktovým datům od různých výrobců využívajících pohony LINAK
  • Integrujte OneConnect do vlastní platformy – kombinujte jej s jakýmkoli stávajícím systémem a spolupracujte s třetími stranami

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.