Kontaktujte nás zde
Zvedák pacientů s produkty LINAK
Vysoce výkonná Li-Ion baterie Navrženo s ohledem na uživatele Snadná obsluha a údržba Bezdrátový provoz a přístup k datům Komplexní funkce na dosah ruky Vyberte si správný product zde O 30% rychlejší turbo boost Hygienický, easy-clean design

Vaše budoucí řešení LIFT™

Modernizované, efektivní a snadno použitelné

Vysoce výkonná Li-Ion baterie

Síla bez odpovědnosti není ničím.

Více informací

Navrženo s ohledem na uživatele

Společnost LINAK®  si uvědomuje, že forma a estetika produktů musí korespondovat s finálním designem zvedáku zákazníků.

Více informací

Snadná obsluha a údržba

Řešení LINAK LIFT50™ je ergonomicky navrženo s ohledem na pečovatele. Díky zjednodušenému vzhledu a praktickému, snadno použitelnému rozhraní oceníte snazší obsluhu.

Více informací

Bezdrátový provoz a přístup k datům

Spárování s adaptérem Bluetooth®.

Více informací

Komplexní funkce na dosah ruky

Data jsou důležitá, avšak bez schopnosti podle získaných poznatků jednat zůstává jejich skutečná hodnota nevyužita.

Více informací

Vyberte si správný product zde

O 30% rychlejší turbo boost

Společnost LINAK pomáhá efektivně pracovat. Rychle. Dobře víme, jak jste zaneprázdněni. Začleněním funkce turbo-boost se pracovní postupy zrychlí, aniž by došlo k ohrožení bezpečnosti.

Více informací

Hygienický, easy-clean design

Ve společnosti LINAK je bezpečnost doslova smyslem života a hygiena uživatelů i pacientů má nejvyšší prioritu.

Více informací

Skvělá konstrukce zvedáků pacientů pozbývá bez výbavy LINAK význam

Jako dánská společnost velmi dbáme na dobrý design. Avšak design je více než jen dobrý vzhled.

Snažíme se vyrábět produkty, které se snadno čistí, jsou přehledné a lehce se obsluhují.

 

Řešení LIFT™ společnosti LINAK® přidá vašim aplikacím hodnotu

  • Stvořeno pro hbitost a flexibilní rychlé přizpůsobování změnám na trhu
  • Zajistí diferenciaci značky na trzích s rostoucí konkurencí
  • Původ u globálně důvěryhodného dodavatele s rozsáhlými zkušenostmi ve zdravotnictví
 

LINAK turbo boost

Rychlost bez kontroly nemá význam

Společnost LINAK pomáhá dotáhnout práci do konce. Rychle. Dobře víme, jak jste zaneprázdněni. Začleněním funkce turbo-boost se pracovní postupy zrychlily, aniž by došlo k ohrožení bezpečnosti.

Funkce turbo-boost systému LIFT50™ eliminuje čas promarněný čekáním na přestavování polohy zvedáku.

 

LINAK IPX6 omyvatelný

Bezpečnost bez ochrany nedává smysl
Ve společnosti LINAK je bezpečnost doslova smyslem života a hygiena uživatelů i pacientů má nejvyšší prioritu. Epidemie COVID-19 odhalila slabosti přetěžovaného systému zdravotní péče. Dodržování hygieny je v omezování rizika infekce zásadní. Nemocnice a domovy s pečovatelskou službou hledají řešení, jež budou užitečná i do budoucna. Stupeň krytí IPX6 omyvatelný může pomoci udržet si náskok.

Abyste zákazníkům pomohli v každodenním boji proti bakteriím, můžete nyní navrhovat zvedáky pacientů odolávající i agresivnějším podmínkám mytí.

 

Bezdrátová řešení LINAK 

Konektivita bez spolupráce není přínosem

Pro společnost LINAK je propojování přirozenou činností zaměřenou na využívání výhod komunikačních příležitostí budoucnosti. S volitelným bezdrátovým ovládáním, výměnou dat prostřednictvím technologie Bluetooth® a preventivní údržbou jste připraveni k dalším krokům na vaší digitální cestě.

 

Design

Design bez lidského dotyku nic neznamená.
Společnost LINAK si uvědomuje, že forma a estetika produktů musí korespondovat s finálním designem zvedáků. Proto upřednostňujeme adaptabilnost a vytváříme návrhy vyhovujícího charakteru: Neumisťujeme loga na každé místo, ale udržujeme čisté linie a neutrální barvy, aby mohli kolegové návrháři naše produkty snadno začlenit do vlastních konceptů zvedáků.

Design přidává hodnotu
Dobrý průmyslový design začíná u koncového uživatele. Jako designéři neseme odpovědnost za vytváření zařízení s přehlednou obsluhou a snadnou použitelností. Při vývoji řady LIFT™ se společnost LINAK uživatelů dotazovala, co je pro ně nejdůležitější. Požadován byl moderní design se snadnou funkčností a dostupným nouzovým vypínačem s obtížnou náhodnou aktivací. Zaměřili jsme se na jednoduchost a intuitivnost těchto funkcí.

 

Navrženo pro pečovatele

Jednoduchost bez funkčnosti nedává smysl

Řešení LINAK LIFT50™ je ergonomicky navrženo s ohledem na pečovatele. Díky zjednodušenému vzhledu a praktickému, snadno použitelnému rozhraní oceníte snazší obsluhu.

Zvedací zařízení pro pacienty je navrženo tak, aby pečovatele chránilo před zraněním zad při zvedání a polohování pacientů. Pracovní úrazy však mohou způsobit i drobnější nevhodné a opakované pohyby. K minimalizaci takových pohybů lze stavové kontrolky LED sledovat ze stoje, a výměna baterie je uskutečnitelná jen jednou rukou – díky lehké baterii Li-Ion.

 

Software LINAK SoftCon2™ přináší trhu časové úspory

Využijte místní programování budoucích aplikací. Díky softwaru SoftCon2™ můžete vytvořit speciální řešení ve spolupráci s technikem LINAK, jenž dokáže váš software doladit v reálném čase, zatímco výsledek sledujete a testujete ve vlastní dílně či laboratoři.

Zrychlete vývoj a získejte přesně to, co potřebujete. Po dokončení online relace se společností LINAK získáte funkční řešení: Pohotově a připraveno k použití.

Chcete se dozvědět více?

Přizpůsobený software SoftCon2 LINAK

 

Párování

Podrobný průvodce párováním systému LIFT40+™ nebo LIFT50™ ručním ovládáním LINAK  – v režimu přímého párování vytvoříte spojení během několika sekund – stačí postupovat podle pokynů.

LIFT40+™

LIFT50™

 
 

Řešení LIFT

Systémy jsou zevnitř i zvenčí přepracovány a nabízejí snadnou ovladatelnost, funkčnost i eleganci.
Design produktové řady LIFT je jednoduchý, kompaktní a svěží.

LIFT40+™

LIFT50™

 
 

Produkty

 
 

Porovnávací tabulka funkce LIFT™

 

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás