Systém

LINAK Desk Frame 1 – flexibilní řešení rámu

Desk Frame 1 je flexibilní rámový koncept od společnosti LINAK®. Umožňuje využít většinu produktového portfolia DESKLINE k vytváření vlastních jedinečných stolů. Možnosti jsou téměř neomezené.

Flexibilní způsob vytváření individuálních kompletních rámů ve formě řešení zabalených setů nese název Desk Frame 1 (DF1). Tento koncept LINAK umožňuje kombinovat a slaďovat většinu produktů z řady DESKLINE®. Vyberte a zkombinujte horní rám LINAK Kick & Click™, řešení DESKLIFT™ SetPack (obsahující dva zvedací sloupky, kontrolbox, ovládací panel a kabely) a sadu DESKLIFT™ Feet. Nakonec stačí přidat vaši vlastní stolovou desku.

Desk Frame 1 Kick & Click

Rám – Kick & Click™
S horním rámem Kick & Click™ je montáž zvedacích sloupků k desce stolu rychlá a snadná. Není vyžadováno žádné nářadí, vruty ani šrouby – díly horního rámu stačí jen dorazit a zacvaknout. Systém je k dispozici ve třech verzích: Fixní (pro stoly do š. 120 cm), nastavitelná (pro stoly š. 140 – 200 cm) nebo základní (pro flexibilní šířky stolů).

 
Desk Frame 1 SetPack

Nohy – DL SetPack
Řešení DESKLIFT™ SetPack (DL SetPack) tvoří balená sada obsahující veškeré potřebné elektrické prvky – dva zvedací sloupky, ovládací panel, kontrolbox a potřebné kabely. V podstatě vše, co potřebujete k vytvoření polohovacího stolního systému s neohraničenou svobodou designu, neboť každá část se dodává v různých variantách. Existují kulaté, čtvercové nebo obdélníkové profily sloupků a dvou nebo třístupňové sloupky v normálních nebo obrácených variantách. Vyberte si jednu ze tří standardních barev a slaďte je s oblíbeným ovládacím panelem – máte nepřebernou řadu možností.

 
Desk frame 1 Feet

Patky – DL Feet
DESKLIFT™ Feet (DL Feet) je souhrnné označení pro nejrůznější patky polohovatelných stolů. Dodávají se ve dvou standardních délkách a různých šířkách vhodných pro řadu zvedacích sloupků LINAK® napříč nejrůznějšími konstrukcemi profilů. Můžete si také vybrat mezi dvěma různými montážními řešeními – shora nebo zapuštěně.

 

LINAK® – synonymum nákupu pod jednou střechou
Koncept DF1 v mnoha aspektech doplňuje jeden z nejbohatších katalogů produktů elektrických systémů pro nastavitelný kancelářský nábytek na trhu. Produktová řada LINAK zahrnuje nejpokročilejší vybavení pro pracoviště s antikolizními řešeními, jako je například Desk Sensor 1, PIEZO™ , nebo pro energeticky úsporné a ekologicky šetrné kancelářské stoly využívající technologii ZERO™ a systémové prvky konceptu PVC-Free™ .

Představujeme koncept Desk Frame 1 play-icon

Představujeme koncept Desk Frame 1

Desk Frame 1: Montáž kancelářského stolu play-icon

Desk Frame 1: Montáž kancelářského stolu

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Zobrazit

Desk Frame 1, brožura

Prozkoumejte kompletní koncept rámu LINAK „Desk Frame 1“ – vše, co potřebujete k sestavení elektrického stolu k sezení/stání. Koncept tvoří tři sady: Kick & Click™ (horní rám), DL SetPack (obsahuje zvedací sloupky, ovládací panel, kontrolbox a kabely) a DL Feet.

Zobrazit

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.