Kontaktujte nás zde
Pečovatelství

Sprchovací křesla

Potřeba multifunkčních sprchovacích křesel určených k podpoře personálu při mytí a osobní hygieně pacientů vzrůstá. Použití pohonů LINAK pro moderní sprchovací křesla přinese větší flexibilitu designu, širší možnosti přizpůsobení a další bezpečnostní prvky v aplikacích.

Sprchovací křesla s produkty LINAK

Zjistěte, jak sprchovací křesla fungují a objevte výhody řešení LINAK.

Zjistěte více informací

Systémové řešení pro sprchovací křesla

Sprchovací křesla navržená se širokou škálou možností pohybu usnadní ošetřovatelům každodenní práci a zvýší jejich efektivitu. Výkonné možnosti pohybu nabídnou lepší ergonomii při zvedání těžkých pacientů.

Používání řešení elektrických pohonů zajistí několik výhod:

  • Výkonná výškově polohovatelná sprchovací křesla
  • Vylepšenou ergonomii
  • Zvýšení kvality života uživatelů

V nemocnicích, pečovatelských domech a ústavech dlouhodobě existuje nedostatek ošetřovatelského personálu. Taková situace vyžaduje pomůcky a vybavení k podpoře každodenních pracovních postupů s optimalizací ergonomie a efektivity pracovníků a ochrany důstojnosti pacientů.

Elektrický pohyb sprchovacích křesel nabízí možnosti polohování sedáku, opěradla či podnožky a ošetřujícímu personálu tak pomáhá s lepší ergonomií vykonávat každodenní práci bez nutnosti zvedání těžkých břemen. Pohyb podporovaný elektrickými pohony LINAK zvýší spokojenost na pracovištích.

Vyšší efektivita při používání sprchovacích křesel pro každodenní osobní hygienu pomůže optimalizovat náklady snadnou obsluhou a nasazením menšího počtu pracovníků, což se zároveň odrazí ve snížení úrazovosti.

Využijte výhody výkonného systémového řešení
Rozsáhlé produktové portfolio společnosti LINAK nabízí vynikající flexibilitu. Kompatibilita výrobku zajistí plnou spokojenost ve všech situacích vyžadujících podporu zajištění několika pohybů najednou či složitějších manipulací. Společnost LINAK se snaží vyplnit požadavky na sprchovací křesla systémovými řešeními pro jednoduchá i složitější přizpůsobení.

Ergonomie
Polohovatelná křesla jsou pro ošetřující personál velmi důležitá – bez nich by byla každodenní práce s pacienty velmi namáhavá. Univerzální polohovatelnost a přizpůsobitelnost tvoří podstatu ergonomie pro pečovatele. Nedostatek prostředků a dlouhodobá perspektiva rostoucího podílu starší generace důležitost používání správného vybavení a zajištění dobré ergonomie pracoviště ještě navyšují.

Kvalita života
Používání výrobků LINAK ve sprchovacích křeslech zvýší nezávislost a bezpečnost v ošetřovatelství. Pacientům se dostane lepšího pohodlí nebo se dokonce budou moci v koupelně osprchovat i bez asistence pečovatele.

Více informací

Vybavení pro pečovatelství

Řešení pohonů LINAK umožňují plynulé polohování zvedáků pacientů a různých druhů pečovatelských lůžek s funkcemi jako je podsvícení lůžka, senzor vlhkosti a automatické volání sestry.

Více informací

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.