Kontaktujte nás zde
Pečovatelství

Lůžka pro domy s pečovatelskou službou

Stárnoucí populace a pokles počtu ošetřovatelů podněcují poptávku po odpovídajících lůžkách. Využívání řešení pohonů LINAK zajistí optimální pohyb, podporu pohodlí a bezpečnosti pacientů propojením s místními informačními systémy či digitálními službami. To vše přispívá k efektivitě pečovatelů.

Lůžko s produkty LINAK pro domy s pečovatelskou službou

Zjistěte, jak v lůžka v domech s pečovatelskou službou fungují a objevte výhody řešení LINAK.

Zjistěte více informací

Systémová řešení pro lůžka v domech s pečovatelskou službou

Lůžka pro domy s pečovatelskou službou se využívají v zařízeních dlouhodobé péče poskytujících zdravotní a osobní péči lidem, kteří nejsou schopni samostatného života. Často se jedná o dlouhodobé trvalé pobyty. Lůžka se také používají v zařízeních kvalifikované péče se zaměřením na rehabilitaci a krátkodobé pobyty.

Ať už se lůžko v domech s pečovatelskou službou používá kdekoli, musí podporovat pohodlí i bezpečnost pacientů a zlepšovat ergonomii pečovatelů či ošetřovatelů.

Výrobky LINAK® zlepšují pohodlí pacientů a ergonomii ošetřovatelů díky možnostem elektrického polohování opěradla, opěrky nohou, výškového nastavování či opěrky kolen. Nízká výška nad podlahou je pouze jednou z funkcí zajišťujících bezpečnost osob upoutaných na lůžko – omezí riziko zranění pádem z lůžka. „Bezpečné uléhání a vstávání“ je další polohou usnadňující bezpečné využívání lůžka pacientem.

Řešení elektrických pohonů LINAK poskytují mnohem více výhod, než jenom plynulý a tichý pohyb. Představte si přidanou hodnotu:

  • Řešení Intelligent Care Solutions™ optimalizuje pohodlí a bezpečnost pacientů
  • Vyšší efektivita péče s rozhraním LINAK LCi™ a digitálními službami
  • OneConnect™ – podpora dlouhodobé provozuschopnosti pomocí vzdáleného servisu

Intelligent Care Solutions – víc než jen pohyb
Inteligentní systém LINAK OpenBus™je založen na modulární platformě a umožňuje využití široké škály příslušenství pro lepší funkčnost a pohodlná řešení, například podsvícení lůžka aktivované při jeho opuštění, jež usnadní orientaci ve tmě a zamezí pádům.

Digitální služby zlepšují efektivitu ošetřovatelů
Komunikační rozhraní LINAK LCi umožňuje propojení s externími systémy a upozorní na opuštění lůžka nebo na úklid v chytrém telefonu, počítači nebo na centrálním ošetřovatelském panelu. Díky možnosti propojení lůžka s produkty třetích stran se lůžka pro domy s pečovatelskou službou stávají integrální součástí místních informačních systémů a zvyšují efektivitu ošetřujícího personálu.

Důvěryhodná kontrola a pohyb jsou zásadní
Společnost LINAK je proslulá spolehlivými výrobky s dlouhodobým a bezproblémovým provozem. Lůžka v domech s pečovatelskou službou bez funkčního pohybu mohou být kritickým problémem – proto vám přinášíme zjednodušení optimalizace procesu technické podpory. Řešení LINAK OneConnect™ zajistí vzdálený přístup k servisním datům pro rychlé a efektivní odstraňování potíží kdekoli na světě – se zajištěním vysoké provozuschopnosti lůžka.

Více informací

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Soubory

Zaostřeno na lůžka ve zdravotnictví

Při hledání cest pro zajištění vyššího stupně nezávislosti osob potřebujících péči jsou pomyslnou startovní čarou lůžka. Společnost LINAK nabízí dokonale padnoucí řešení pro nejrůznější konstrukce lůžek ve zdravotnictví.

Zobrazit
MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zobrazit
Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Zobrazit

Vybavení pro pečovatelství

Řešení pohonů LINAK umožňují plynulé polohování zvedáků pacientů a různých druhů pečovatelských lůžek s funkcemi jako je podsvícení lůžka, senzor vlhkosti a automatické volání sestry.

Více informací
Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás