Kontaktujte nás zde
Pečovatelství

Lůžka pro domácí péči

Systémy pohonů LINAK poskytují spolehlivé a tiché nastavování výšky a opěradel lůžek pro domácí péči a nabízejí několik volitelných funkcí.

Lůžka pro domácí péči

Systémy pohonů lůžek pro domácí péči

Narůstající demografické trendy vyžadují nové způsoby péče o starší osoby. Moderní technologie naštěstí přináší nové příležitosti umožňující léčit více pacientů v prostředí domova. Snižuje se tím tlak na nemocnice a většina pacientů také raději zůstává ve známém prostředí – cítí se bezpečněji a mohou využívat spolehlivé aplikace, jež potřebují. Pohony LINAK představují pro výrobce nástroje k vytváření spolehlivých lůžek pro domácí péči a získání významné výhody v náročném tržním prostředí.

  • Osvědčené otestované spolehlivé systémy se snadno čistí
  • Široký sortiment výrobků a řada možných funkcí s přidanou hodnotou
  • Spolupráce s globálním partnerem s více než 30letými zkušenostmi

V důsledku stárnutí obyvatelstva roste počet osob trpících demencí. Vzniká tím tlak na sanatoria a značně rostou nároky na podporu a vybavení pacientů, kteří chtějí zůstat co nejdéle doma. S řešením pohonů LINAK mohou výrobci nabízet lůžka pro domácí péči ve standardních verzích nebo s několika spolehlivými možnostmi nastavení a řadou cenných funkcí ke zvýšení pocitu bezpečí.

Spolehněte se na systémy kompatibilní se zdravotnickými standardy
Než výrobky LINAK opustí brány továrny, procházejí důkladným testováním. Cílem je zajištění dlouhé životnosti a bezchybného výkonu s dodržením mezinárodních zdravotnických standardů, např. normy EN 60601. LINAK systémy vám také umožní dodávat produkty s až pětiletou zárukou, což platí například pro omyvatelnou verzi s krytím IPX6.

Vytvářejte lůžka pro domácí péči odpovídající potřebám vašich zákazníků
S širokým produktovým portfoliem LINAK zajistíte základní řešení se spolehlivým nastavením výšky a opěradla lůžka nebo pokročilejší systém s mnoha doplňkovými funkcemi, jako je detekce opuštění lůžka, senzor vlhkosti či podsvícení lůžka. Všechna řešení našich lůžek pro domácí péči zahrnují bezpečnostní prvky (např. pojistnou matici a řehtačkovou spojku) k zajištění bezpečného provozu pro uživatele lůžek a ošetřovatele či návštěvníky.

Získejte prospěch spoluprací se zkušeným partnerem s globální přítomností
Společnost LINAK již přes 30 let vyvíjí a zlepšuje systémy elektrických lineárních pohonů pro zdravotnické aplikace. Jako výrobce získáváte zkušeného partnera se širokým produktovým portfoliem, jenž vám bude oporou při vývoji nových aplikací do lůžek pro domácí péči. Díky naší celosvětové přítomnosti máte zajištěnu místní podporu, kratší dobu přípravy a aktualizovaný přehled o trhu.

Více informací
Systém do lůžek pro domácí péči

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Inteligence v krabičce play-icon

Inteligence v krabičce

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK play-icon

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK

Soubory

Zaostřeno na lůžka ve zdravotnictví

Při hledání cest pro zajištění vyššího stupně nezávislosti osob potřebujících péči jsou pomyslnou startovní čarou lůžka. Společnost LINAK nabízí dokonale padnoucí řešení pro nejrůznější konstrukce lůžek ve zdravotnictví.

Zobrazit

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zobrazit

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Zobrazit

Vybavení pro pečovatelství

Řešení pohonů LINAK umožňují plynulé polohování zvedáků pacientů a různých druhů pečovatelských lůžek s funkcemi jako je podsvícení lůžka, senzor vlhkosti a automatické volání sestry.

Více informací

Systémy k lůžkům pro domácí péči

Řešení se systémy pohonů LINAK umožňují bezproblémové nastavování výšky, opěradla a podpěry nohou v lůžkách pro domácí péči. Specifikace systému LINAK závisí na individuálních požadavcích. Hlavním aspektem může být zatížení, rychlost, hlučnost, počet kanálů (pohonů) nebo množství příslušenství. Společnost LINAK poskytuje flexibilní systémy splňující veškeré požadavky trhu – od základních až po pokročilá řešení.

Videa s tématikou lůžek pro domácí péči

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v lůžkách pro domácí péči. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

Lineární servo LA23 od společnosti LINAK play-icon

Lineární pohon LA23 od společnosti LINAK

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK play-icon

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.